MIHA & IRINA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Remetea Mică, Comuna Mașloc, înmatriculată la 29 mai 2024.
Identitate
- Denumire legală
- MIHA & IRINA S.R.L.
- CUI
- 50151549
- Nr. înmatriculare
- J2024002164353
- EUID
- ROONRC.J2024002164353
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 mai 2024
Sediu social
- Adresă
- nr. 176, CAMERA 1, Sat Remetea Mică, Comuna Mașloc, Timiș
- Localitate
- Sat Remetea Mică, Comuna Mașloc, Timiș
- Cod poștal
- 307273
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.05.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- GLIȘA MIHAELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 239 din 813 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Timiș, peste 71% dintre firmele clasei. Locul 6.289 din 31.408 în tot județul, și locul 6.848 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 90%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 984.889 lei | -5.899 lei | 2 | 157.336 lei | 125.682 lei | 31.654 lei |
| 2024 | 518.908 lei | 37.124 lei | 1 | 122.038 lei | 84.814 lei | 37.224 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 984.889 lei
- Venituri totale
- 984.889 lei
- Cheltuieli totale
- 969.305 lei
- Profit brut
- 15.584 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.899 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 157.336 lei
- Stocuri
- 131.938 lei
- Creanțe
- 11.170 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.228 lei
- Datorii
- 125.682 lei
- Capitaluri
- 31.654 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 518.908 lei
- Venituri totale
- 518.908 lei
- Cheltuieli totale
- 470.810 lei
- Profit brut
- 48.098 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.124 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 122.038 lei
- Stocuri
- 163.420 lei
- Creanțe
- 45.432 lei
- Casa și conturi la bănci
- -86.814 lei
- Datorii
- 84.814 lei
- Capitaluri
- 37.224 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.3)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN Rev.3)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie (CAEN Rev.3)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului