MIH MEDIA CONCEPT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 26 noiembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- MIH MEDIA CONCEPT S.R.L.
- CUI
- 41950601
- Nr. înmatriculare
- J2019016167401
- EUID
- ROONRC.J2019016167401
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 noiembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- INDEPENDENȚEI, nr. 202B, CAMERA 42, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 oct)
- Inactiv fiscal
- da (din 13 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 18.11.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CONSTANTIN MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2021.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 2.602.367 lei | 288.489 lei | 2 | 2.467.841 lei | 1.887.574 lei | 580.267 lei |
| 2020 | 1.174.739 lei | 279.956 lei | 1 | 670.089 lei | 386.862 lei | 283.227 lei |
| 2019 | 10.100 lei | 3.071 lei | 1 | 17.778 lei | 14.715 lei | 3.271 lei |
Toți indicatorii
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.602.367 lei
- Venituri totale
- 2.608.704 lei
- Cheltuieli totale
- 2.294.177 lei
- Profit brut
- 314.527 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 288.489 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 809.512 lei
- Active circulante
- 1.658.329 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 429.484 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.228.845 lei
- Datorii
- 1.887.574 lei
- Capitaluri
- 580.267 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.174.739 lei
- Venituri totale
- 1.178.795 lei
- Cheltuieli totale
- 887.344 lei
- Profit brut
- 291.451 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 279.956 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 21.157 lei
- Active circulante
- 648.932 lei
- Stocuri
- 20 lei
- Creanțe
- 111.411 lei
- Casa și conturi la bănci
- 537.501 lei
- Datorii
- 386.862 lei
- Capitaluri
- 283.227 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.100 lei
- Venituri totale
- 18.944 lei
- Cheltuieli totale
- 15.684 lei
- Profit brut
- 3.260 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.071 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.224 lei
- Active circulante
- 8.554 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.450 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.104 lei
- Datorii
- 14.715 lei
- Capitaluri
- 3.271 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5821 · Activități de editare a jocurilor de calculator (CAEN Rev.3)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului