METAMORF S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Deva, înmatriculată la 15 septembrie 2014.
Identitate
- Denumire legală
- METAMORF S.R.L.
- CUI
- 33581015
- Nr. înmatriculare
- J20/775/2014
- EUID
- ROONRC.J20/775/2014
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 septembrie 2014
Sediu social
- Adresă
- MUNCII, bl. E21, et. Parter, ap. 21, Municipiul Deva, Hunedoara
- Localitate
- Municipiul Deva, Hunedoara
- Cod poștal
- 330094
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 30 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.09.2014
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GÁL CSABA-ADRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Hunedoara; ultimul an depus este 2019.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 2.000 lei | 800 lei | 0 | 72.790 lei | 2.031 lei | 70.759 lei |
| 2018 | 1.560 lei | 169 lei | 0 | 73.490 lei | 2.019 lei | 71.471 lei |
| 2017 | 15.000 lei | 58.187 lei | 0 | 100.885 lei | 29.583 lei | 71.302 lei |
| 2016 | 50.700 lei | 13.182 lei | — | 65.648 lei | 52.533 lei | 13.115 lei |
| 2015 | — | -397 lei | — | 272 lei | 469 lei | -197 lei |
| 2014 | 0 lei | 0 lei | — | 300 lei | 100 lei | 200 lei |
Toți indicatorii
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.000 lei
- Venituri totale
- 2.000 lei
- Cheltuieli totale
- 1.140 lei
- Profit brut
- 860 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 800 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 72.790 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 46.734 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.056 lei
- Datorii
- 2.031 lei
- Capitaluri
- 70.759 lei
- Capital subscris vărsat
- 330 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.560 lei
- Venituri totale
- 1.560 lei
- Cheltuieli totale
- 1.344 lei
- Profit brut
- 216 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 169 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 73.490 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 44.270 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.220 lei
- Datorii
- 2.019 lei
- Capitaluri
- 71.471 lei
- Capital subscris vărsat
- 330 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.000 lei
- Venituri totale
- 58.909 lei
- Cheltuieli totale
- 272 lei
- Profit brut
- 58.637 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 58.187 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 100.885 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 72.141 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.744 lei
- Datorii
- 29.583 lei
- Capitaluri
- 71.302 lei
- Capital subscris vărsat
- 330 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 50.700 lei
- Venituri totale
- 91.030 lei
- Cheltuieli totale
- 76.327 lei
- Profit brut
- 14.703 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.182 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 65.648 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 57.127 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.521 lei
- Datorii
- 52.533 lei
- Capitaluri
- 13.115 lei
- Capital subscris vărsat
- 330 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 397 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 397 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 397 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 272 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 66 lei
- Casa și conturi la bănci
- 206 lei
- Datorii
- 469 lei
- Capitaluri
- -197 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 300 lei
- Stocuri
- 76 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 224 lei
- Datorii
- 100 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2021
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului