META MAGENTA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Roșiori, Comuna Valea Vinului, înmatriculată la 11 aprilie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- META MAGENTA S.R.L.
- CUI
- 47987790
- Nr. înmatriculare
- J30/373/2023
- EUID
- ROONRC.J30/373/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 aprilie 2023
Sediu social
- Adresă
- ROȘIORI, nr. 88, Sat Roșiori, Comuna Valea Vinului, Satu Mare
- Localitate
- Sat Roșiori, Comuna Valea Vinului, Satu Mare
- Cod poștal
- 447347
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.04.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- GIACHELLO CARLO — administrator
- SUCIU BOGDAN-IONEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Satu Mare.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -8.488 lei | — | 1.328.298 lei | 1.338.337 lei | -10.039 lei |
| 2024 | — | -1.300 lei | — | 602.500 lei | 604.051 lei | -1.551 lei |
| 2023 | — | -451 lei | — | 2.300 lei | 2.551 lei | -251 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 8.488 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.488 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.488 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.328.298 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.326.086 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.212 lei
- Datorii
- 1.338.337 lei
- Capitaluri
- -10.039 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.300 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.300 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.300 lei
- Active imobilizate
- 1.400 lei
- Active circulante
- 601.100 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 600.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.100 lei
- Datorii
- 604.051 lei
- Capitaluri
- -1.551 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 4 lei
- Cheltuieli totale
- 455 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 451 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 451 lei
- Active imobilizate
- 1.400 lei
- Active circulante
- 900 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 900 lei
- Datorii
- 2.551 lei
- Capitaluri
- -251 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului