MELY SALON S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Joseni, Comuna Joseni, înmatriculată la 27 octombrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- MELY SALON S.R.L.
- CUI
- 49020795
- Nr. înmatriculare
- J19/495/2023
- EUID
- ROONRC.J19/495/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 octombrie 2023
Sediu social
- Adresă
- Delo, nr. 48, Sat Joseni, Comuna Joseni, Harghita
- Localitate
- Sat Joseni, Comuna Joseni, Harghita
- Cod poștal
- 537130
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.10.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- TOFAN ILIE-LÁSZLÓ — administrator
- TOFÁN MELINDA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 33 din 39 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, județul Harghita, peste 18% dintre firmele clasei. Locul 7.590 din 8.273 în tot județul, și locul 3.896 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 2%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15.921 lei | 36.775 lei | 1 | 20.229 lei | 16.561 lei | 3.668 lei |
| 2024 | 15.621 lei | -33.412 lei | 1 | 9.869 lei | 42.976 lei | -33.107 lei |
| 2023 | — | 105 lei | 1 | 9.925 lei | 9.620 lei | 305 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.921 lei
- Venituri totale
- 75.921 lei
- Cheltuieli totale
- 38.403 lei
- Profit brut
- 37.518 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 36.775 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 20.229 lei
- Stocuri
- 1.294 lei
- Creanțe
- 16.746 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.189 lei
- Datorii
- 16.561 lei
- Capitaluri
- 3.668 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.621 lei
- Venituri totale
- 15.621 lei
- Cheltuieli totale
- 48.877 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 33.256 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 33.412 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.869 lei
- Stocuri
- 1.294 lei
- Creanțe
- 1.859 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.716 lei
- Datorii
- 42.976 lei
- Capitaluri
- -33.107 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 4.000 lei
- Cheltuieli totale
- 3.856 lei
- Profit brut
- 144 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 105 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.925 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.725 lei
- Datorii
- 9.620 lei
- Capitaluri
- 305 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
- 9604 · Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului