MEDIIDECULTURA SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Oradea, înmatriculată la 19 iunie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- MEDIIDECULTURA SRL
- CUI
- 37783041
- Nr. înmatriculare
- J5/1649/2017
- EUID
- ROONRC.J5/1649/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 iunie 2017
Sediu social
- Adresă
- NICOLAE JIGA, nr. 18-20, Municipiul Oradea, Bihor
- Localitate
- Municipiul Oradea, Bihor
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 17 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.06.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IOVAN VASILE-CIPRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 61 din 74 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3250, județul Bihor, peste 19% dintre firmele clasei. Locul 16.759 din 22.588 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 2%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 73.994 lei | 8.879 lei | — | 782.166 lei | 688.165 lei | 94.001 lei |
| 2024 | 72.895 lei | 40.359 lei | — | 818.812 lei | 733.689 lei | 85.123 lei |
| 2023 | 81.924 lei | 46.872 lei | 1 | 807.614 lei | 762.851 lei | 44.763 lei |
| 2022 | 97.318 lei | 96.826 lei | 1 | 947.117 lei | 949.226 lei | -2.109 lei |
| 2021 | — | -65.083 lei | 1 | 774.180 lei | 873.114 lei | -98.934 lei |
| 2020 | 25.800 lei | -43.485 lei | 1 | 301.657 lei | 335.508 lei | -33.851 lei |
| 2019 | 116.111 lei | 19.771 lei | 1 | 293.308 lei | 283.673 lei | 9.635 lei |
| 2018 | 120.638 lei | -9.662 lei | — | 110.886 lei | 121.023 lei | -10.137 lei |
| 2017 | 20.168 lei | -675 lei | — | 26.946 lei | 27.421 lei | -475 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 73.994 lei
- Venituri totale
- 73.994 lei
- Cheltuieli totale
- 63.416 lei
- Profit brut
- 10.578 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.879 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 638.424 lei
- Active circulante
- 143.742 lei
- Stocuri
- 15.270 lei
- Creanțe
- 91.999 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.473 lei
- Datorii
- 688.165 lei
- Capitaluri
- 94.001 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 72.895 lei
- Venituri totale
- 72.895 lei
- Cheltuieli totale
- 24.849 lei
- Profit brut
- 48.046 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.359 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 646.510 lei
- Active circulante
- 172.302 lei
- Stocuri
- 15.272 lei
- Creanțe
- 145.928 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.102 lei
- Datorii
- 733.689 lei
- Capitaluri
- 85.123 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 81.924 lei
- Venituri totale
- 81.924 lei
- Cheltuieli totale
- 26.030 lei
- Profit brut
- 55.894 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 46.872 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 652.737 lei
- Active circulante
- 154.877 lei
- Stocuri
- 15.270 lei
- Creanțe
- 133.323 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.284 lei
- Datorii
- 762.851 lei
- Capitaluri
- 44.763 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 97.318 lei
- Venituri totale
- 185.629 lei
- Cheltuieli totale
- 85.974 lei
- Profit brut
- 99.655 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 96.826 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 658.456 lei
- Active circulante
- 288.661 lei
- Stocuri
- 15.270 lei
- Creanțe
- 268.499 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.892 lei
- Datorii
- 949.226 lei
- Capitaluri
- -2.109 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 65.083 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 65.083 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 65.083 lei
- Active imobilizate
- 603.412 lei
- Active circulante
- 170.768 lei
- Stocuri
- 15.270 lei
- Creanțe
- 133.238 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.260 lei
- Datorii
- 873.114 lei
- Capitaluri
- -98.934 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 25.800 lei
- Venituri totale
- 25.800 lei
- Cheltuieli totale
- 69.027 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 43.227 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 43.485 lei
- Active imobilizate
- 171.510 lei
- Active circulante
- 130.147 lei
- Stocuri
- 16.072 lei
- Creanțe
- 43.459 lei
- Casa și conturi la bănci
- 70.616 lei
- Datorii
- 335.508 lei
- Capitaluri
- -33.851 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 116.111 lei
- Venituri totale
- 116.116 lei
- Cheltuieli totale
- 94.503 lei
- Profit brut
- 21.613 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.771 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 156.988 lei
- Active circulante
- 136.320 lei
- Stocuri
- 2.272 lei
- Creanțe
- 54.967 lei
- Casa și conturi la bănci
- 79.081 lei
- Datorii
- 283.673 lei
- Capitaluri
- 9.635 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 120.638 lei
- Venituri totale
- 120.708 lei
- Cheltuieli totale
- 126.751 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.043 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.662 lei
- Active imobilizate
- 74.421 lei
- Active circulante
- 36.465 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 23.061 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.404 lei
- Datorii
- 121.023 lei
- Capitaluri
- -10.137 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.168 lei
- Venituri totale
- 20.168 lei
- Cheltuieli totale
- 20.238 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 70 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 675 lei
- Active imobilizate
- 749 lei
- Active circulante
- 26.197 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.947 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.250 lei
- Datorii
- 27.421 lei
- Capitaluri
- -475 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3250 · Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice (CAEN Rev.2)
- 4646 · Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului