MEDICAL MEDMUN AG SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Pitești, înmatriculată la 26 noiembrie 2003.
Identitate
- Denumire legală
- MEDICAL MEDMUN AG SRL
- CUI
- 15944872
- Nr. înmatriculare
- J2003001580036
- EUID
- ROONRC.J2003001580036
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 noiembrie 2003
Sediu social
- Adresă
- FÂNTÂNII, nr. 28A, Municipiul Pitești, Argeș
- Localitate
- Municipiul Pitești, Argeș
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.11.2003
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GOLFIŢESCU CONSTANTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 94 din 213 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8622, județul Argeș, peste 56% dintre firmele clasei. Locul 7.471 din 20.058 în tot județul, și locul 7.600 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 5%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 387.860 lei | 232.703 lei | 1 | 255.357 lei | 5.444 lei | 249.913 lei |
| 2024 | 368.510 lei | 236.223 lei | 1 | 180.727 lei | 3.381 lei | 177.346 lei |
| 2023 | 357.430 lei | 250.728 lei | 1 | 246.933 lei | 733 lei | 246.200 lei |
| 2022 | 283.570 lei | 194.473 lei | 1 | 218.657 lei | 6.974 lei | 211.683 lei |
| 2021 | 266.000 lei | 209.634 lei | 1 | 228.998 lei | 2.154 lei | 226.844 lei |
| 2020 | 267.175 lei | 194.008 lei | 1 | 214.035 lei | 2.817 lei | 211.218 lei |
| 2019 | 305.125 lei | 222.782 lei | 1 | 230.619 lei | 1.153 lei | 229.466 lei |
| 2018 | 335.107 lei | 258.481 lei | 1 | 230.869 lei | 438 lei | 230.431 lei |
| 2017 | 297.923 lei | 218.677 lei | 1 | 235.900 lei | 13 lei | 235.887 lei |
| 2016 | 286.230 lei | 205.226 lei | 2 | 223.145 lei | 709 lei | 222.436 lei |
| 2015 | 276.259 lei | 203.139 lei | 2 | 221.422 lei | 204.212 lei | 17.210 lei |
| 2014 | 272.505 lei | 199.471 lei | 2 | 217.440 lei | 200.230 lei | 17.210 lei |
| 2013 | 256.348 lei | 180.630 lei | 4 | 198.216 lei | 181.006 lei | 17.210 lei |
| 2012 | 258.768 lei | 191.839 lei | 4 | 210.438 lei | 193.228 lei | 17.210 lei |
| 2011 | 226.022 lei | 178.061 lei | 3 | 196.792 lei | 179.582 lei | 17.210 lei |
| 2010 | 230.154 lei | 178.884 lei | 1 | 204.679 lei | 187.469 lei | 17.210 lei |
| 2009 | 244.931 lei | 222.868 lei | 2 | 242.705 lei | 225.495 lei | 17.210 lei |
| 2008 | 235.900 lei | 217.982 lei | 2 | 246.656 lei | 229.446 lei | 17.210 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 387.860 lei
- Venituri totale
- 390.721 lei
- Cheltuieli totale
- 146.531 lei
- Profit brut
- 244.190 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 232.703 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.987 lei
- Active circulante
- 248.370 lei
- Stocuri
- 370 lei
- Creanțe
- 148.604 lei
- Casa și conturi la bănci
- 99.396 lei
- Datorii
- 5.444 lei
- Capitaluri
- 249.913 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 368.510 lei
- Venituri totale
- 368.572 lei
- Cheltuieli totale
- 121.513 lei
- Profit brut
- 247.059 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 236.223 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.579 lei
- Active circulante
- 171.148 lei
- Stocuri
- 370 lei
- Creanțe
- 49.483 lei
- Casa și conturi la bănci
- 121.295 lei
- Datorii
- 3.381 lei
- Capitaluri
- 177.346 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 357.430 lei
- Venituri totale
- 362.317 lei
- Cheltuieli totale
- 108.405 lei
- Profit brut
- 253.912 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 250.728 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.171 lei
- Active circulante
- 234.762 lei
- Stocuri
- 320 lei
- Creanțe
- 42.765 lei
- Casa și conturi la bănci
- 191.677 lei
- Datorii
- 733 lei
- Capitaluri
- 246.200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 19 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.