MEDICAL DEVICES & SUPPLIES SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 19 aprilie 2005.
Identitate
- Denumire legală
- MEDICAL DEVICES & SUPPLIES SRL
- CUI
- 17501561
- Nr. înmatriculare
- J40/7315/2005
- EUID
- ROONRC.J40/7315/2005
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 aprilie 2005
Sediu social
- Adresă
- Str. Patrioților, nr. 9, bl. PM7, sc. D, et. 3, ap. 122, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 70000
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- da (din 6 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.04.2005
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NIŢU CONSTANTIN ARISTIDE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2018.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | — | -771 lei | — | 147.051 lei | 81.709 lei | 65.461 lei |
| 2017 | — | -1.783 lei | 0 | 147.047 lei | 80.934 lei | 66.232 lei |
| 2016 | — | -1.232 lei | — | 148.238 lei | 80.223 lei | 68.015 lei |
| 2015 | — | -4.029 lei | 0 | 148.921 lei | 79.674 lei | 69.247 lei |
| 2014 | 0 lei | -430 lei | 0 | 152.820 lei | 79.544 lei | 73.276 lei |
| 2013 | 1.905 lei | -9.950 lei | 0 | 153.712 lei | 80.007 lei | 73.705 lei |
| 2012 | 155.160 lei | -7.245 lei | 0 | 161.514 lei | 77.859 lei | 83.655 lei |
| 2011 | 226.655 lei | 9.323 lei | — | 153.185 lei | 62.375 lei | 90.900 lei |
| 2010 | 249.197 lei | 56.769 lei | — | 143.752 lei | 62.175 lei | 81.577 lei |
| 2009 | 114.773 lei | -14.060 lei | — | 89.395 lei | 64.649 lei | 24.808 lei |
| 2008 | 93.474 lei | 30.067 lei | — | 44.391 lei | 6.037 lei | 38.868 lei |
Toți indicatorii
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 396 lei
- Cheltuieli totale
- 1.167 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 771 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 771 lei
- Active imobilizate
- 4.198 lei
- Active circulante
- 142.853 lei
- Stocuri
- 59.253 lei
- Creanțe
- 22.856 lei
- Casa și conturi la bănci
- 60.744 lei
- Datorii
- 81.709 lei
- Capitaluri
- 65.461 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 677 lei
- Cheltuieli totale
- 2.460 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.783 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.783 lei
- Active imobilizate
- 4.194 lei
- Active circulante
- 142.853 lei
- Stocuri
- 59.253 lei
- Creanțe
- 22.856 lei
- Casa și conturi la bănci
- 60.744 lei
- Datorii
- 80.934 lei
- Capitaluri
- 66.232 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 1.554 lei
- Cheltuieli totale
- 2.786 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.232 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.232 lei
- Active imobilizate
- 4.087 lei
- Active circulante
- 144.151 lei
- Stocuri
- 59.253 lei
- Creanțe
- 23.295 lei
- Casa și conturi la bănci
- 61.603 lei
- Datorii
- 80.223 lei
- Capitaluri
- 68.015 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 4.029 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.029 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.029 lei
- Active imobilizate
- 4.036 lei
- Active circulante
- 144.885 lei
- Stocuri
- 59.253 lei
- Creanțe
- 23.296 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.336 lei
- Datorii
- 79.674 lei
- Capitaluri
- 69.247 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 430 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 430 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 430 lei
- Active imobilizate
- 4.036 lei
- Active circulante
- 148.784 lei
- Stocuri
- 59.253 lei
- Creanțe
- 23.177 lei
- Casa și conturi la bănci
- 66.354 lei
- Datorii
- 79.544 lei
- Capitaluri
- 73.276 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.905 lei
- Venituri totale
- 4.551 lei
- Cheltuieli totale
- 14.435 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.884 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.950 lei
- Active imobilizate
- 4.036 lei
- Active circulante
- 149.676 lei
- Stocuri
- 59.253 lei
- Creanțe
- 23.169 lei
- Casa și conturi la bănci
- 67.254 lei
- Datorii
- 80.007 lei
- Capitaluri
- 73.705 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 155.160 lei
- Venituri totale
- 156.739 lei
- Cheltuieli totale
- 161.608 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.869 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.245 lei
- Active imobilizate
- 4.972 lei
- Active circulante
- 156.542 lei
- Stocuri
- 60.523 lei
- Creanțe
- 22.743 lei
- Casa și conturi la bănci
- 73.276 lei
- Datorii
- 77.859 lei
- Capitaluri
- 83.655 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 226.655 lei
- Venituri totale
- 228.286 lei
- Cheltuieli totale
- 214.851 lei
- Profit brut
- 13.435 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.323 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.964 lei
- Active circulante
- 146.221 lei
- Stocuri
- 59.501 lei
- Creanțe
- 40.306 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.414 lei
- Datorii
- 62.375 lei
- Capitaluri
- 90.900 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 249.197 lei
- Venituri totale
- 252.035 lei
- Cheltuieli totale
- 182.250 lei
- Profit brut
- 69.785 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 56.769 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 14.425 lei
- Active circulante
- 129.327 lei
- Stocuri
- 48.695 lei
- Creanțe
- 22.561 lei
- Casa și conturi la bănci
- 58.071 lei
- Datorii
- 62.175 lei
- Capitaluri
- 81.577 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 114.773 lei
- Venituri totale
- 117.506 lei
- Cheltuieli totale
- 128.699 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 11.193 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 14.060 lei
- Active imobilizate
- 22.206 lei
- Active circulante
- 67.189 lei
- Stocuri
- 59.189 lei
- Creanțe
- 3.263 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.737 lei
- Datorii
- 64.649 lei
- Capitaluri
- 24.808 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 93.474 lei
- Venituri totale
- 94.437 lei
- Cheltuieli totale
- 58.711 lei
- Profit brut
- 35.726 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 30.067 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 5.308 lei
- Active circulante
- 39.083 lei
- Stocuri
- 4.840 lei
- Creanțe
- 10.557 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.686 lei
- Datorii
- 6.037 lei
- Capitaluri
- 38.868 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2020
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
Înregistrări mai vechi (2)
2005
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului