MEDICAL DEVELOPMENT & ADMINISTRATION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Voluntari, înmatriculată la 26 ianuarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- MEDICAL DEVELOPMENT & ADMINISTRATION S.R.L.
- CUI
- 45526383
- Nr. înmatriculare
- J2022000460235
- EUID
- ROONRC.J2022000460235
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 ianuarie 2022
Sediu social
- Adresă
- Drumul Potcoavei, nr. 120, et. 4, ap. 19A, CORP A, Oraș Voluntari, Ilfov
- Localitate
- Oraș Voluntari, Ilfov
- Cod poștal
- 77190
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.01.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BESNEA RĂZVAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Ilfov.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -2.200 lei | — | 12.222 lei | 2.400 lei | 9.822 lei |
| 2024 | — | -1.157 lei | — | 12.222 lei | 200 lei | 12.022 lei |
| 2023 | — | -342 lei | — | 13.179 lei | 0 lei | 13.179 lei |
| 2022 | 80.000 lei | 68.321 lei | — | 68.521 lei | 0 lei | 68.521 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.200 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.200 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.200 lei
- Active imobilizate
- 2.474 lei
- Active circulante
- 9.748 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.748 lei
- Datorii
- 2.400 lei
- Capitaluri
- 9.822 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.157 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.157 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.157 lei
- Active imobilizate
- 2.474 lei
- Active circulante
- 9.748 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.748 lei
- Datorii
- 200 lei
- Capitaluri
- 12.022 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 342 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 342 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 342 lei
- Active imobilizate
- 3.431 lei
- Active circulante
- 9.748 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.748 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 13.179 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 80.000 lei
- Venituri totale
- 80.000 lei
- Cheltuieli totale
- 9.279 lei
- Profit brut
- 70.721 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 68.321 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.511 lei
- Active circulante
- 65.010 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 55.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.010 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 68.521 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 6392 · Alte activități de servicii informaționale n.c. a (CAEN Rev.3)
- 6421 · Activități ale holding-urilor (CAEN Rev.3)
- 6619 · Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8569 · Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.3)
- 8697 · Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului