MEDIA VISION CONSULTING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 25 septembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- MEDIA VISION CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 39916195
- Nr. înmatriculare
- J2018013743407
- EUID
- ROONRC.J2018013743407
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 septembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- Dealul Țugulea, nr. 77, et. 1, Birou 1,, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
- Cod poștal
- 60865
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.09.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TUDOR GEORGE ANDREI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -6.996 lei | — | 169 lei | 37.837 lei | -37.668 lei |
| 2024 | — | -7.366 lei | — | 1.546 lei | 32.218 lei | -30.672 lei |
| 2023 | — | -7.295 lei | — | 0 lei | 23.481 lei | -23.306 lei |
| 2022 | — | -7.365 lei | — | 696 lei | 16.834 lei | -16.011 lei |
| 2021 | — | -7.537 lei | — | 48 lei | 8.648 lei | -8.600 lei |
| 2020 | 0 lei | -6.806 lei | — | 1.134 lei | 2.197 lei | -1.063 lei |
| 2019 | 56.635 lei | 49.612 lei | — | 49.947 lei | 2.203 lei | 47.744 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 2 lei
- Cheltuieli totale
- 6.998 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.996 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.996 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 169 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 53 lei
- Casa și conturi la bănci
- 116 lei
- Datorii
- 37.837 lei
- Capitaluri
- -37.668 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 31 lei
- Cheltuieli totale
- 7.397 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.366 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.366 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.546 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.546 lei
- Datorii
- 32.218 lei
- Capitaluri
- -30.672 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 31 lei
- Cheltuieli totale
- 7.326 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.295 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.295 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 0 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 0 lei
- Datorii
- 23.481 lei
- Capitaluri
- -23.306 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 44 lei
- Cheltuieli totale
- 7.409 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.365 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.365 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 696 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 696 lei
- Datorii
- 16.834 lei
- Capitaluri
- -16.011 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 144 lei
- Cheltuieli totale
- 7.680 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.536 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.537 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 48 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48 lei
- Datorii
- 8.648 lei
- Capitaluri
- -8.600 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 6.806 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.806 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.806 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.134 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.134 lei
- Datorii
- 2.197 lei
- Capitaluri
- -1.063 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.635 lei
- Venituri totale
- 56.636 lei
- Cheltuieli totale
- 5.325 lei
- Profit brut
- 51.311 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 49.612 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 49.947 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 42.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.947 lei
- Datorii
- 2.203 lei
- Capitaluri
- 47.744 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 6831 · Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului