MEDE A1 GARAGE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Câmpina, înmatriculată la 20 februarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- MEDE A1 GARAGE S.R.L.
- CUI
- 40668212
- Nr. înmatriculare
- J29/1039/2019
- EUID
- ROONRC.J29/1039/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 februarie 2019
Sediu social
- Adresă
- DR. CONSTANTIN ISTRATI, nr. 52A, bl. B1, sc. B, et. 3, ap. 13, Municipiul Câmpina, Prahova
- Localitate
- Municipiul Câmpina, Prahova
- Cod poștal
- 105600
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 6 sept)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.02.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MOȘUC ELENA CORINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Prahova; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 11.561 lei | -24.614 lei | 1 | 43.428 lei | 52.116 lei | -27.688 lei |
| 2023 | 9.530 lei | 1.655 lei | — | 34.797 lei | 28.618 lei | 6.179 lei |
| 2020 | 44.215 lei | 15.307 lei | 1 | 120.802 lei | 42.455 lei | 78.347 lei |
| 2019 | 79.002 lei | 62.840 lei | — | 67.609 lei | 4.569 lei | 63.040 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.561 lei
- Venituri totale
- 11.561 lei
- Cheltuieli totale
- 36.175 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 24.614 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 24.614 lei
- Active imobilizate
- 22.569 lei
- Active circulante
- 20.859 lei
- Stocuri
- 3.391 lei
- Creanțe
- 92 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.376 lei
- Datorii
- 52.116 lei
- Capitaluri
- -27.688 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.530 lei
- Venituri totale
- 9.530 lei
- Cheltuieli totale
- 7.567 lei
- Profit brut
- 1.963 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.655 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 24.872 lei
- Active circulante
- 9.925 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.220 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.705 lei
- Datorii
- 28.618 lei
- Capitaluri
- 6.179 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 44.215 lei
- Venituri totale
- 44.215 lei
- Cheltuieli totale
- 28.466 lei
- Profit brut
- 15.749 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.307 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 37.728 lei
- Active circulante
- 83.074 lei
- Stocuri
- 16.700 lei
- Creanțe
- 44.505 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.869 lei
- Datorii
- 42.455 lei
- Capitaluri
- 78.347 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 79.002 lei
- Venituri totale
- 79.002 lei
- Cheltuieli totale
- 16.162 lei
- Profit brut
- 62.840 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 62.840 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 67.609 lei
- Stocuri
- 10.877 lei
- Creanțe
- 290 lei
- Casa și conturi la bănci
- 56.442 lei
- Datorii
- 4.569 lei
- Capitaluri
- 63.040 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Reactivată fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului