MEDCARDIORITM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 20 decembrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- MEDCARDIORITM S.R.L.
- CUI
- 38622817
- Nr. înmatriculare
- J40/20786/2017
- EUID
- ROONRC.J40/20786/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 decembrie 2017
Sediu social
- Adresă
- VERZIȘORI, nr. 74, bl. 3A, sc. 2, et. 4, ap. 42, CAMERA 1, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
- Cod poștal
- 40301
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.12.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SIPOS SERGIU NICOLAE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2.002 din 2.495 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8622, municipiul București, peste 20% dintre firmele clasei. Locul 98.680 din 132.982 în tot județul, și locul 97.362 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 77%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 78.287 lei | -59.163 lei | 0 | 54.922 lei | 12.728 lei | 42.194 lei |
| 2024 | 333.241 lei | 159.719 lei | 1 | 151.693 lei | 50.336 lei | 101.357 lei |
| 2023 | 287.705 lei | 210.376 lei | 1 | 248.888 lei | 7.250 lei | 241.638 lei |
| 2022 | 252.586 lei | 167.369 lei | 1 | 55.532 lei | 9.645 lei | 45.887 lei |
| 2020 | 132.195 lei | 94.970 lei | — | 173.867 lei | 2.914 lei | 170.953 lei |
| 2019 | 93.005 lei | 62.728 lei | — | 78.748 lei | 2.765 lei | 75.983 lei |
| 2018 | 78.736 lei | 37.613 lei | 0 | 37.967 lei | 501 lei | 37.466 lei |
| 2017 | — | -347 lei | 0 | 1.853 lei | 2.000 lei | -147 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 78.287 lei
- Venituri totale
- 78.287 lei
- Cheltuieli totale
- 137.450 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 59.163 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 59.163 lei
- Active imobilizate
- 43.028 lei
- Active circulante
- 11.894 lei
- Stocuri
- 542 lei
- Creanțe
- 1.625 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.727 lei
- Datorii
- 12.728 lei
- Capitaluri
- 42.194 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 333.241 lei
- Venituri totale
- 333.241 lei
- Cheltuieli totale
- 145.383 lei
- Profit brut
- 187.858 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 159.719 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 151.693 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.203 lei
- Casa și conturi la bănci
- 141.490 lei
- Datorii
- 50.336 lei
- Capitaluri
- 101.357 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 287.705 lei
- Venituri totale
- 287.705 lei
- Cheltuieli totale
- 74.510 lei
- Profit brut
- 213.195 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 210.376 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.246 lei
- Active circulante
- 231.642 lei
- Stocuri
- 1.417 lei
- Creanțe
- 12.969 lei
- Casa și conturi la bănci
- 217.256 lei
- Datorii
- 7.250 lei
- Capitaluri
- 241.638 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 252.586 lei
- Venituri totale
- 252.586 lei
- Cheltuieli totale
- 79.186 lei
- Profit brut
- 173.400 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 167.369 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 39.720 lei
- Active circulante
- 15.812 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 10.269 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.543 lei
- Datorii
- 9.645 lei
- Capitaluri
- 45.887 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 132.195 lei
- Venituri totale
- 132.195 lei
- Cheltuieli totale
- 33.509 lei
- Profit brut
- 98.686 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 94.970 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 173.867 lei
- Stocuri
- 28.064 lei
- Creanțe
- 24.312 lei
- Casa și conturi la bănci
- 121.491 lei
- Datorii
- 2.914 lei
- Capitaluri
- 170.953 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 93.005 lei
- Venituri totale
- 93.005 lei
- Cheltuieli totale
- 27.487 lei
- Profit brut
- 65.518 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 62.728 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 78.748 lei
- Stocuri
- 6.366 lei
- Creanțe
- 101 lei
- Casa și conturi la bănci
- 72.281 lei
- Datorii
- 2.765 lei
- Capitaluri
- 75.983 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 78.736 lei
- Venituri totale
- 78.736 lei
- Cheltuieli totale
- 38.761 lei
- Profit brut
- 39.975 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.613 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 37.967 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 101 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.866 lei
- Datorii
- 501 lei
- Capitaluri
- 37.466 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 347 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 347 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 347 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.853 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.853 lei
- Datorii
- 2.000 lei
- Capitaluri
- -147 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.2)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului