MDR ADMIN CONSULTING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 9 februarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- MDR ADMIN CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 45606318
- Nr. înmatriculare
- J2022000422132
- EUID
- ROONRC.J2022000422132
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 februarie 2022
Sediu social
- Adresă
- CIȘMELEI, nr. 17, bl. 1A, sc. A, ap. 44, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
- Cod poștal
- 900482
Contact
- Telefon
- 0723 602 635
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 11 ianuarie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.02.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- POHOAȚĂ MIHAELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 72 din 157 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6832, județul Constanța, peste 55% dintre firmele clasei. Locul 14.175 din 25.866 în tot județul, și locul 9.573 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 0%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 199.579 lei | 59.712 lei | 1 | 66.394 lei | 6.267 lei | 60.704 lei |
| 2024 | 199.861 lei | 35.489 lei | 1 | 38.915 lei | 3.582 lei | 35.992 lei |
| 2023 | 163.138 lei | 63.475 lei | 1 | 48.291 lei | 2.146 lei | 46.503 lei |
| 2022 | 70.814 lei | 53.328 lei | 1 | 54.375 lei | 973 lei | 53.528 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 199.579 lei
- Venituri totale
- 199.579 lei
- Cheltuieli totale
- 138.170 lei
- Profit brut
- 61.409 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 59.712 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.214 lei
- Active circulante
- 49.180 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 38.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.180 lei
- Datorii
- 6.267 lei
- Capitaluri
- 60.704 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 199.861 lei
- Venituri totale
- 199.861 lei
- Cheltuieli totale
- 162.473 lei
- Profit brut
- 37.388 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.489 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.211 lei
- Active circulante
- 23.704 lei
- Stocuri
- 367 lei
- Creanțe
- -1.496 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.833 lei
- Datorii
- 3.582 lei
- Capitaluri
- 35.992 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 163.138 lei
- Venituri totale
- 163.138 lei
- Cheltuieli totale
- 98.277 lei
- Profit brut
- 64.861 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 63.475 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.702 lei
- Active circulante
- 40.589 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 40.589 lei
- Datorii
- 2.146 lei
- Capitaluri
- 46.503 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului