MD SERVICE CENTER S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 24 februarie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- MD SERVICE CENTER S.R.L.
- CUI
- 47707050
- Nr. înmatriculare
- J2023003752402
- EUID
- ROONRC.J2023003752402
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 februarie 2023
Sediu social
- Adresă
- Vistiernicul Stavrinos, nr. 28, bl. 153A, sc. 2, et. 5, ap. 81, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
- Cod poștal
- 62176
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 2 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 12.02.2026
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- MIHAI DOBRIȚA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 15 din 279 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9511, municipiul București, peste 95% dintre firmele clasei. Locul 20.136 din 132.982 în tot județul, și locul 21.581 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 54%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.888.770 lei | 1.517.189 lei | 3 | 1.704.020 lei | 186.591 lei | 1.517.429 lei |
| 2024 | 1.228.081 lei | 951.765 lei | 3 | 1.028.747 lei | 76.742 lei | 952.005 lei |
| 2023 | 1.245.045 lei | 1.075.915 lei | 3 | 1.193.075 lei | 116.960 lei | 1.076.115 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.888.770 lei
- Venituri totale
- 1.889.875 lei
- Cheltuieli totale
- 244.494 lei
- Profit brut
- 1.645.381 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.517.189 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.704.020 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.233.794 lei
- Casa și conturi la bănci
- 470.226 lei
- Datorii
- 186.591 lei
- Capitaluri
- 1.517.429 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.228.081 lei
- Venituri totale
- 1.228.081 lei
- Cheltuieli totale
- 239.474 lei
- Profit brut
- 988.607 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 951.765 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.028.747 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 836.806 lei
- Casa și conturi la bănci
- 191.941 lei
- Datorii
- 76.742 lei
- Capitaluri
- 952.005 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.245.045 lei
- Venituri totale
- 1.245.045 lei
- Cheltuieli totale
- 156.680 lei
- Profit brut
- 1.088.365 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.075.915 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.193.075 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 991.534 lei
- Casa și conturi la bănci
- 201.541 lei
- Datorii
- 116.960 lei
- Capitaluri
- 1.076.115 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 3313 · Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice (CAEN Rev.3)
- 4650 · Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 9510 · Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului