MCA QCONS APARTMENTS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Mogoșoaia, Comuna Mogoșoaia, înmatriculată la 25 august 2022.
Identitate
- Denumire legală
- MCA QCONS APARTMENTS S.R.L.
- CUI
- 46721242
- Nr. înmatriculare
- J2022003146138
- EUID
- ROONRC.J2022003146138
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 august 2022
Sediu social
- Adresă
- BUCUREȘTI-TÎRGOVIȘTE, nr. 219, bl. 1, et. P, SPATIU COMERCIAL NR. 2 SI SPATIU COMERCIAL 3, Sat Mogoșoaia, Comuna Mogoșoaia, Ilfov
- Localitate
- Sat Mogoșoaia, Comuna Mogoșoaia, Ilfov
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 14.01.2026
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MURARIU ANDREI-CORNEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 22 din 156 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9313, județul Ilfov, peste 87% dintre firmele clasei. Locul 13.530 din 40.375 în tot județul, și locul 5.216 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 314%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 490.949 lei | 88.482 lei | 4 | 418.042 lei | 428.422 lei | -10.380 lei |
| 2024 | 118.566 lei | -31.625 lei | 3 | 574.233 lei | 673.096 lei | -98.863 lei |
| 2023 | — | -67.149 lei | 1 | 136.391 lei | 203.629 lei | -67.238 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 490.949 lei
- Venituri totale
- 890.985 lei
- Cheltuieli totale
- 798.008 lei
- Profit brut
- 92.977 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 88.482 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 314.622 lei
- Active circulante
- 103.420 lei
- Stocuri
- 16.078 lei
- Creanțe
- 79.686 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.656 lei
- Datorii
- 428.422 lei
- Capitaluri
- -10.380 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 118.566 lei
- Venituri totale
- 636.875 lei
- Cheltuieli totale
- 668.500 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 31.625 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 31.625 lei
- Active imobilizate
- 414.034 lei
- Active circulante
- 160.199 lei
- Stocuri
- 10.779 lei
- Creanțe
- 138.894 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.526 lei
- Datorii
- 673.096 lei
- Capitaluri
- -98.863 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 67.149 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 67.149 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 67.149 lei
- Active imobilizate
- 447 lei
- Active circulante
- 135.944 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 132.559 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.385 lei
- Datorii
- 203.629 lei
- Capitaluri
- -67.238 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Înmatriculare la registrul comerțului