MBG LECRAM TEAM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Satu Mare, înmatriculată la 16 martie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- MBG LECRAM TEAM S.R.L.
- CUI
- 35815872
- Nr. înmatriculare
- J30/291/2016
- EUID
- ROONRC.J30/291/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 martie 2016
Sediu social
- Adresă
- AURORA, bl. E15, ap. 12, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
- Localitate
- Municipiul Satu Mare, Satu Mare
Contact
- Telefon
- 0742 832 004
Date declarate la Ministerul Finanțelor, actualizate la 28 mai 2026. Sunt datele pe care firma le-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.03.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BONEA MARCEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 20 din 36 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4334, județul Satu Mare, peste 47% dintre firmele clasei. Locul 6.468 din 9.089 în tot județul, și locul 2.641 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 43%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 95.000 lei | 170 lei | 2 | 37.699 lei | 86.341 lei | -48.642 lei |
| 2024 | 66.300 lei | -35.048 lei | 2 | 4.078 lei | 52.890 lei | -48.812 lei |
| 2023 | 49.950 lei | -3.221 lei | 1 | 3.777 lei | 17.541 lei | -13.764 lei |
| 2022 | 66.500 lei | -13.822 lei | 2 | 2.675 lei | 13.217 lei | -10.542 lei |
| 2021 | 40.800 lei | -1.842 lei | 1 | 4.970 lei | 1.690 lei | 3.280 lei |
| 2020 | 57.800 lei | -7.519 lei | 2 | 7.331 lei | 2.209 lei | 5.122 lei |
| 2019 | 84.300 lei | 29.179 lei | 2 | 14.025 lei | 1.384 lei | 12.641 lei |
| 2018 | 49.600 lei | -10.458 lei | 3 | 11.095 lei | 27.633 lei | -16.538 lei |
| 2017 | 17.400 lei | -3.924 lei | 1 | 635 lei | 6.715 lei | -6.080 lei |
| 2016 | 11.500 lei | -2.356 lei | 1 | 205 lei | 2.361 lei | -2.156 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 95.000 lei
- Venituri totale
- 101.500 lei
- Cheltuieli totale
- 100.428 lei
- Profit brut
- 1.072 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 170 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 37.699 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 34.800 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.899 lei
- Datorii
- 86.341 lei
- Capitaluri
- -48.642 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 66.300 lei
- Venituri totale
- 66.300 lei
- Cheltuieli totale
- 100.685 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 34.385 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 35.048 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.078 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.078 lei
- Datorii
- 52.890 lei
- Capitaluri
- -48.812 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 49.950 lei
- Venituri totale
- 62.700 lei
- Cheltuieli totale
- 65.421 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.721 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.221 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.777 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.777 lei
- Datorii
- 17.541 lei
- Capitaluri
- -13.764 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 66.500 lei
- Venituri totale
- 68.214 lei
- Cheltuieli totale
- 81.371 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.157 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.822 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.675 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.675 lei
- Datorii
- 13.217 lei
- Capitaluri
- -10.542 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.800 lei
- Venituri totale
- 40.800 lei
- Cheltuieli totale
- 42.242 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.442 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.842 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.970 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.970 lei
- Datorii
- 1.690 lei
- Capitaluri
- 3.280 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 57.800 lei
- Venituri totale
- 61.535 lei
- Cheltuieli totale
- 68.476 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.941 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.519 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.331 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.331 lei
- Datorii
- 2.209 lei
- Capitaluri
- 5.122 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 84.300 lei
- Venituri totale
- 109.050 lei
- Cheltuieli totale
- 79.028 lei
- Profit brut
- 30.022 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.179 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.025 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 36 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.989 lei
- Datorii
- 1.384 lei
- Capitaluri
- 12.641 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 49.600 lei
- Venituri totale
- 51.850 lei
- Cheltuieli totale
- 61.812 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.962 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.458 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 11.095 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.095 lei
- Datorii
- 27.633 lei
- Capitaluri
- -16.538 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.400 lei
- Venituri totale
- 17.400 lei
- Cheltuieli totale
- 21.150 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.750 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.924 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 635 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 635 lei
- Datorii
- 6.715 lei
- Capitaluri
- -6.080 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.500 lei
- Venituri totale
- 11.500 lei
- Cheltuieli totale
- 13.626 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.126 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.356 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 205 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 205 lei
- Datorii
- 2.361 lei
- Capitaluri
- -2.156 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului