MBB BUILDERKETT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 6 iunie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- MBB BUILDERKETT S.R.L.
- CUI
- 39451324
- Nr. înmatriculare
- J40/7954/2018
- EUID
- ROONRC.J40/7954/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 iunie 2018
Sediu social
- Adresă
- IULIU MANIU, nr. 244G, bl. 2, sc. A, et. 5, ap. 49, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 10.06.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BERECHET ALEXANDRU-BOGDAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 37 din 101 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4339, municipiul București, peste 64% dintre firmele clasei. Locul 40.968 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 9%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 551.474 lei | 389.695 lei | 1 | 514.922 lei | 125.027 lei | 389.895 lei |
| 2024 | 603.050 lei | 158.427 lei | 4 | 264.194 lei | 131.713 lei | 132.481 lei |
| 2023 | 311.167 lei | -43.068 lei | 3 | 111.384 lei | 137.330 lei | -25.946 lei |
| 2022 | 430.880 lei | 16.922 lei | 6 | 84.488 lei | 67.366 lei | 17.122 lei |
| 2021 | 603.777 lei | 233.248 lei | 5 | 308.106 lei | 58.793 lei | 251.984 lei |
| 2020 | 911.221 lei | 272.958 lei | 5 | 386.761 lei | 51.760 lei | 335.001 lei |
| 2019 | 794.189 lei | 23.976 lei | 6 | 239.184 lei | 178.901 lei | 62.043 lei |
| 2018 | 64.150 lei | 37.867 lei | 2 | 44.633 lei | 6.566 lei | 38.067 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 551.474 lei
- Venituri totale
- 551.474 lei
- Cheltuieli totale
- 148.097 lei
- Profit brut
- 403.377 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 389.695 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 514.922 lei
- Stocuri
- 1.558 lei
- Creanțe
- 510.312 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.052 lei
- Datorii
- 125.027 lei
- Capitaluri
- 389.895 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 603.050 lei
- Venituri totale
- 603.050 lei
- Cheltuieli totale
- 431.260 lei
- Profit brut
- 171.790 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 158.427 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 518 lei
- Active circulante
- 263.676 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 207.364 lei
- Casa și conturi la bănci
- 56.312 lei
- Datorii
- 131.713 lei
- Capitaluri
- 132.481 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 311.167 lei
- Venituri totale
- 303.709 lei
- Cheltuieli totale
- 343.739 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 40.030 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 43.068 lei
- Active imobilizate
- 2.072 lei
- Active circulante
- 109.312 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 103.912 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.400 lei
- Datorii
- 137.330 lei
- Capitaluri
- -25.946 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 430.880 lei
- Venituri totale
- 430.880 lei
- Cheltuieli totale
- 409.735 lei
- Profit brut
- 21.145 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.922 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.118 lei
- Active circulante
- 75.370 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 72.521 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.849 lei
- Datorii
- 67.366 lei
- Capitaluri
- 17.122 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 603.777 lei
- Venituri totale
- 604.269 lei
- Cheltuieli totale
- 365.104 lei
- Profit brut
- 239.165 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 233.248 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 20.672 lei
- Active circulante
- 287.434 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 30.181 lei
- Casa și conturi la bănci
- 257.253 lei
- Datorii
- 58.793 lei
- Capitaluri
- 251.984 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 911.221 lei
- Venituri totale
- 956.718 lei
- Cheltuieli totale
- 675.176 lei
- Profit brut
- 281.542 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 272.958 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 39.020 lei
- Active circulante
- 347.741 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 213.956 lei
- Casa și conturi la bănci
- 133.785 lei
- Datorii
- 51.760 lei
- Capitaluri
- 335.001 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 794.189 lei
- Venituri totale
- 797.037 lei
- Cheltuieli totale
- 765.119 lei
- Profit brut
- 31.918 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.976 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 57.655 lei
- Active circulante
- 181.529 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 126.422 lei
- Casa și conturi la bănci
- 55.107 lei
- Datorii
- 178.901 lei
- Capitaluri
- 62.043 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 64.150 lei
- Venituri totale
- 64.150 lei
- Cheltuieli totale
- 25.641 lei
- Profit brut
- 38.509 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.867 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 44.633 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 44.633 lei
- Datorii
- 6.566 lei
- Capitaluri
- 38.067 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului