MAXIM PB EVENTS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Arad, înmatriculată la 25 octombrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- MAXIM PB EVENTS S.R.L.
- CUI
- 47072879
- Nr. înmatriculare
- J2022002022028
- EUID
- ROONRC.J2022002022028
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 octombrie 2022
Sediu social
- Adresă
- AUREL VLAICU, bl. B20, sc. B, et. 6, ap. 27, Municipiul Arad, Arad
- Localitate
- Municipiul Arad, Arad
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.10.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BULZAN PAULA-FLORICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 20 din 28 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9001, județul Arad, peste 32% dintre firmele clasei. Locul 11.294 din 14.419 în tot județul, și locul 5.320 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 20%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 54.617 lei | -9.423 lei | 1 | 5.210 lei | 1.787 lei | 3.423 lei |
| 2024 | 68.565 lei | 13.275 lei | 1 | 24.626 lei | 1.780 lei | 22.846 lei |
| 2023 | 41.200 lei | 7.505 lei | 1 | 15.002 lei | 5.431 lei | 9.571 lei |
| 2022 | 10.400 lei | 1.866 lei | — | 3.234 lei | 1.168 lei | 2.066 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.617 lei
- Venituri totale
- 54.711 lei
- Cheltuieli totale
- 64.134 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.423 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.423 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.210 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 194 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.016 lei
- Datorii
- 1.787 lei
- Capitaluri
- 3.423 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 68.565 lei
- Venituri totale
- 68.571 lei
- Cheltuieli totale
- 52.419 lei
- Profit brut
- 16.152 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.275 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 24.626 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 24.626 lei
- Datorii
- 1.780 lei
- Capitaluri
- 22.846 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 41.200 lei
- Venituri totale
- 41.203 lei
- Cheltuieli totale
- 31.650 lei
- Profit brut
- 9.553 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.505 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.002 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 15.002 lei
- Datorii
- 5.431 lei
- Capitaluri
- 9.571 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.400 lei
- Venituri totale
- 10.400 lei
- Cheltuieli totale
- 8.228 lei
- Profit brut
- 2.172 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.866 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.234 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.234 lei
- Datorii
- 1.168 lei
- Capitaluri
- 2.066 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 69 de cumpărături directe, de la o autoritate contractantă (2022–2026) · valoare însumată de cel mult 194 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- Centrul Municipal de Cultura Arad69 de atribuiri · cel mult 194 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Servicii organizare proiecții de filme în aer liber
4.600 lei · Centrul Municipal de Cultura Arad · CPV 92225100-7 Servicii de difuzare de filme la cerere (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii organizare proiectii filme în cinematografe
2.300 lei · Centrul Municipal de Cultura Arad · CPV 92225100-7 Servicii de difuzare de filme la cerere (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii organizare proiectii filme în cinematografe
2.300 lei · Centrul Municipal de Cultura Arad · CPV 92225100-7 Servicii de difuzare de filme la cerere (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii organizare proiectii filme în cinematografe
3.500 lei · Centrul Municipal de Cultura Arad · CPV 92225100-7 Servicii de difuzare de filme la cerere (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii organizare proiectii filme în cinematografe
2.300 lei · Centrul Municipal de Cultura Arad · CPV 92225100-7 Servicii de difuzare de filme la cerere (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 22 noiembrie 2022 și 24 iunie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 5914 · Proiecția de filme cinematografice (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.3)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
- 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.3)
- 9039 · Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului