MAX GROUP MARKETING SOLUTIONS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Domnești, Comuna Domnești, înmatriculată la 15 aprilie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- MAX GROUP MARKETING SOLUTIONS S.R.L.
- CUI
- 45975986
- Nr. înmatriculare
- J23/2539/2022
- EUID
- ROONRC.J23/2539/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 aprilie 2022
Sediu social
- Adresă
- Fortului, nr. 84E, Sat Domnești, Comuna Domnești, Ilfov
- Localitate
- Sat Domnești, Comuna Domnești, Ilfov
- Cod poștal
- 77090
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.04.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CONSTANTINESCU MIHAI-ALIN — administrator
- ROMOȘCAN BOGDAN-ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Ilfov.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -1.877 lei | — | 8.119 lei | 13.383 lei | -5.264 lei |
| 2024 | — | -3.627 lei | — | 9.996 lei | 13.383 lei | -3.387 lei |
| 2023 | 297.915 lei | 252.874 lei | 1 | 299.508 lei | 46.394 lei | 253.114 lei |
| 2022 | 445.483 lei | 421.609 lei | 1 | 426.573 lei | 4.764 lei | 421.809 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.877 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.877 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.877 lei
- Active imobilizate
- 625 lei
- Active circulante
- 7.494 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.494 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 13.383 lei
- Capitaluri
- -5.264 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.627 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.627 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.627 lei
- Active imobilizate
- 2.502 lei
- Active circulante
- 7.494 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.494 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 13.383 lei
- Capitaluri
- -3.387 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 297.915 lei
- Venituri totale
- 299.833 lei
- Cheltuieli totale
- 43.963 lei
- Profit brut
- 255.870 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 252.874 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.379 lei
- Active circulante
- 295.129 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 284.478 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.651 lei
- Datorii
- 46.394 lei
- Capitaluri
- 253.114 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 445.483 lei
- Venituri totale
- 445.616 lei
- Cheltuieli totale
- 15.638 lei
- Profit brut
- 429.978 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 421.609 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 426.573 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 76.018 lei
- Casa și conturi la bănci
- 350.555 lei
- Datorii
- 4.764 lei
- Capitaluri
- 421.809 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5812 · Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare (CAEN Rev.2)
- 5813 · Activități de editare a ziarelor (CAEN Rev.2)
- 5814 · Activități de editare a revistelor și periodicelor (CAEN Rev.2)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului