MAX ERIKA & GABI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 19 aprilie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- MAX ERIKA & GABI S.R.L.
- CUI
- 39208946
- Nr. înmatriculare
- J2018005343404
- EUID
- ROONRC.J2018005343404
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 aprilie 2018
Sediu social
- Adresă
- ILIOARA, nr. 16P, CAMERA 2, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 16 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.04.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MAXIM NICUȘOR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 239 din 490 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4719, municipiul București, peste 51% dintre firmele clasei. Locul 73.622 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 24%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 207.868 lei | -36.952 lei | 1 | 82.077 lei | 84.336 lei | -1.662 lei |
| 2024 | 273.923 lei | 2.292 lei | 1 | 148.332 lei | 168.043 lei | -19.711 lei |
| 2023 | 217.166 lei | 10.551 lei | 1 | 206.969 lei | 228.971 lei | -22.002 lei |
| 2022 | 218.882 lei | -86.272 lei | 2 | 208.533 lei | 241.086 lei | -32.553 lei |
| 2021 | 235.906 lei | 1.775 lei | 2 | 133.044 lei | 79.326 lei | 53.718 lei |
| 2020 | 423.828 lei | 111.106 lei | 2 | 99.875 lei | 47.932 lei | 51.943 lei |
| 2019 | 155.332 lei | -32.913 lei | 2 | 122.354 lei | 181.517 lei | -59.163 lei |
| 2018 | 73.676 lei | -26.450 lei | 2 | 68.214 lei | 94.464 lei | -26.250 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 207.868 lei
- Venituri totale
- 298.089 lei
- Cheltuieli totale
- 332.060 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 33.971 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 36.952 lei
- Active imobilizate
- 28.574 lei
- Active circulante
- 53.503 lei
- Stocuri
- 33.939 lei
- Creanțe
- 10.558 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.006 lei
- Datorii
- 84.336 lei
- Capitaluri
- -1.662 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 273.923 lei
- Venituri totale
- 353.923 lei
- Cheltuieli totale
- 344.962 lei
- Profit brut
- 8.961 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.292 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 28.574 lei
- Active circulante
- 119.758 lei
- Stocuri
- 93.256 lei
- Creanțe
- 13.569 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.933 lei
- Datorii
- 168.043 lei
- Capitaluri
- -19.711 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 217.166 lei
- Venituri totale
- 297.166 lei
- Cheltuieli totale
- 283.643 lei
- Profit brut
- 13.523 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.551 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 40.004 lei
- Active circulante
- 166.965 lei
- Stocuri
- 145.520 lei
- Creanțe
- 18.163 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.282 lei
- Datorii
- 228.971 lei
- Capitaluri
- -22.002 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 218.882 lei
- Venituri totale
- 218.882 lei
- Cheltuieli totale
- 302.964 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 84.082 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 86.272 lei
- Active imobilizate
- 51.434 lei
- Active circulante
- 157.099 lei
- Stocuri
- 143.314 lei
- Creanțe
- 10.575 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.210 lei
- Datorii
- 241.086 lei
- Capitaluri
- -32.553 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 235.906 lei
- Venituri totale
- 245.906 lei
- Cheltuieli totale
- 241.780 lei
- Profit brut
- 4.126 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.775 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 133.044 lei
- Stocuri
- 119.705 lei
- Creanțe
- 9.522 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.817 lei
- Datorii
- 79.326 lei
- Capitaluri
- 53.718 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 423.828 lei
- Venituri totale
- 429.378 lei
- Cheltuieli totale
- 314.529 lei
- Profit brut
- 114.849 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 111.106 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 99.875 lei
- Stocuri
- 38.210 lei
- Creanțe
- 1.933 lei
- Casa și conturi la bănci
- 59.732 lei
- Datorii
- 47.932 lei
- Capitaluri
- 51.943 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 155.332 lei
- Venituri totale
- 155.332 lei
- Cheltuieli totale
- 186.692 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 31.360 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 32.913 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 122.354 lei
- Stocuri
- 120.230 lei
- Creanțe
- 365 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.759 lei
- Datorii
- 181.517 lei
- Capitaluri
- -59.163 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 73.676 lei
- Venituri totale
- 73.676 lei
- Cheltuieli totale
- 99.286 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 25.610 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 26.450 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 68.214 lei
- Stocuri
- 66.656 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.558 lei
- Datorii
- 94.464 lei
- Capitaluri
- -26.250 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului