MATTMAN GOLD S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Florești, Comuna Florești, înmatriculată la 6 iulie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- MATTMAN GOLD S.R.L.
- CUI
- 44550227
- Nr. înmatriculare
- J2021003195120
- EUID
- ROONRC.J2021003195120
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 iulie 2021
Sediu social
- Adresă
- Valea Gârboului, nr. 50, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Localitate
- Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Cod poștal
- 407280
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.07.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MOLDOVAN LAURENȚIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 14 din 35 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4777, județul Cluj, peste 63% dintre firmele clasei. Locul 13.945 din 42.640 în tot județul, și locul 13.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 42%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 392.734 lei | 195.697 lei | 1 | 210.645 lei | 12.869 lei | 197.776 lei |
| 2024 | 276.321 lei | 33.836 lei | 1 | 92.487 lei | 73.822 lei | 18.665 lei |
| 2023 | 277.160 lei | -12.939 lei | 1 | 66.277 lei | 81.430 lei | -15.153 lei |
| 2022 | 233.851 lei | -2.454 lei | 1 | 65.383 lei | 67.597 lei | -2.214 lei |
| 2021 | 164.120 lei | 39.241 lei | — | 93.415 lei | 53.974 lei | 39.441 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 392.734 lei
- Venituri totale
- 393.219 lei
- Cheltuieli totale
- 191.446 lei
- Profit brut
- 201.773 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 195.697 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 210.645 lei
- Stocuri
- 189.908 lei
- Creanțe
- 3.556 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.181 lei
- Datorii
- 12.869 lei
- Capitaluri
- 197.776 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 276.321 lei
- Venituri totale
- 276.321 lei
- Cheltuieli totale
- 239.777 lei
- Profit brut
- 36.544 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33.836 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 492 lei
- Active circulante
- 91.995 lei
- Stocuri
- 91.913 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 82 lei
- Datorii
- 73.822 lei
- Capitaluri
- 18.665 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 277.160 lei
- Venituri totale
- 277.160 lei
- Cheltuieli totale
- 287.328 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.168 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.939 lei
- Active imobilizate
- 1.968 lei
- Active circulante
- 64.309 lei
- Stocuri
- 55.531 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.778 lei
- Datorii
- 81.430 lei
- Capitaluri
- -15.153 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 233.851 lei
- Venituri totale
- 233.851 lei
- Cheltuieli totale
- 229.922 lei
- Profit brut
- 3.929 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.454 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 65.383 lei
- Stocuri
- 58.602 lei
- Creanțe
- 2.813 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.968 lei
- Datorii
- 67.597 lei
- Capitaluri
- -2.214 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 164.120 lei
- Venituri totale
- 164.120 lei
- Cheltuieli totale
- 120.804 lei
- Profit brut
- 43.316 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 39.241 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 93.415 lei
- Stocuri
- 63.307 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 30.108 lei
- Datorii
- 53.974 lei
- Capitaluri
- 39.441 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 2441 · Producția metalelor prețioase (CAEN Rev.3)
- 3212 · Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase (CAEN Rev.3)
- 3213 · Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare (CAEN Rev.3)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.3)
- 4648 · Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev.3)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.3)
- 9525 · Repararea și întreținerea ceasurilor și a bijuteriilor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului