MATIR SERVICII S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Sita Buzăului, Comuna Sita Buzăului, înmatriculată la 14 februarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- MATIR SERVICII S.R.L.
- CUI
- 45632805
- Nr. înmatriculare
- J14/44/2022
- EUID
- ROONRC.J14/44/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 februarie 2022
Sediu social
- Adresă
- SITA BUZĂULUI, nr. 46B, Sat Sita Buzăului, Comuna Sita Buzăului, Covasna
- Localitate
- Sat Sita Buzăului, Comuna Sita Buzăului, Covasna
- Cod poștal
- 527155
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.02.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MILU RADU-MĂDĂLIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Covasna.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -358 lei | — | 29.247 lei | 0 lei | 29.247 lei |
| 2024 | — | -514 lei | — | 29.605 lei | 0 lei | 29.605 lei |
| 2023 | 79.661 lei | 34.140 lei | — | 64.369 lei | 250 lei | 64.119 lei |
| 2022 | 85.398 lei | 29.779 lei | — | 31.165 lei | 1.186 lei | 29.979 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 358 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 358 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 358 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 29.247 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 29.247 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 29.247 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 514 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 514 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 514 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 29.605 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 29.605 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 29.605 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 79.661 lei
- Venituri totale
- 79.661 lei
- Cheltuieli totale
- 39.926 lei
- Profit brut
- 39.735 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 34.140 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 64.369 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 938 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63.431 lei
- Datorii
- 250 lei
- Capitaluri
- 64.119 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 85.398 lei
- Venituri totale
- 85.398 lei
- Cheltuieli totale
- 53.108 lei
- Profit brut
- 32.290 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.779 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 31.165 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.748 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.417 lei
- Datorii
- 1.186 lei
- Capitaluri
- 29.979 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului