MATI EXPRESS SERVICE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Tămădău Mare, Comuna Tămădău Mare, înmatriculată la 15 decembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- MATI EXPRESS SERVICE S.R.L.
- CUI
- 45361986
- Nr. înmatriculare
- J2021000910515
- EUID
- ROONRC.J2021000910515
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 decembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- Principală, nr. 85, Sat Tămădău Mare, Comuna Tămădău Mare, Călărași
- Localitate
- Sat Tămădău Mare, Comuna Tămădău Mare, Călărași
- Cod poștal
- 917250
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.12.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ANTON MARIUS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 96 din 237 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4120, județul Călărași, peste 60% dintre firmele clasei. Locul 1.902 din 5.444 în tot județul, și locul 2.059 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 87%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 453.662 lei | 253.486 lei | 1 | 406.751 lei | 153.025 lei | 253.726 lei |
| 2024 | 242.639 lei | 88.915 lei | 1 | 146.219 lei | 85.863 lei | 60.356 lei |
| 2023 | 79.907 lei | -33.866 lei | — | 121.822 lei | 150.381 lei | -28.559 lei |
| 2022 | 257.780 lei | 5.251 lei | — | 201.166 lei | 197.127 lei | 5.451 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 453.662 lei
- Venituri totale
- 487.526 lei
- Cheltuieli totale
- 221.697 lei
- Profit brut
- 265.829 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 253.486 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 406.751 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 406.048 lei
- Casa și conturi la bănci
- 703 lei
- Datorii
- 153.025 lei
- Capitaluri
- 253.726 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 242.639 lei
- Venituri totale
- 286.239 lei
- Cheltuieli totale
- 181.448 lei
- Profit brut
- 104.791 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 88.915 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 84 lei
- Active circulante
- 146.135 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 58.151 lei
- Casa și conturi la bănci
- 87.984 lei
- Datorii
- 85.863 lei
- Capitaluri
- 60.356 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 79.907 lei
- Venituri totale
- 79.907 lei
- Cheltuieli totale
- 113.773 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 33.866 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 33.866 lei
- Active imobilizate
- 94.495 lei
- Active circulante
- 27.327 lei
- Stocuri
- 23.228 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.099 lei
- Datorii
- 150.381 lei
- Capitaluri
- -28.559 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 257.780 lei
- Venituri totale
- 257.830 lei
- Cheltuieli totale
- 250.344 lei
- Profit brut
- 7.486 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.251 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 133.414 lei
- Active circulante
- 67.752 lei
- Stocuri
- 66.981 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 771 lei
- Datorii
- 197.127 lei
- Capitaluri
- 5.451 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului