Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

MASI MOSS S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 25 octombrie 2021.

Identitate

Denumire legală
MASI MOSS S.R.L.
CUI
45113204
Nr. înmatriculare
J2021005110129
EUID
ROONRC.J2021005110129
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
25 octombrie 2021

Sediu social

Adresă
CRINULUI, nr. 5, bl. B11, sc. 1, et. 3, ap. 9, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Localitate
Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Cod poștal
400606

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 aug)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 25.10.2021
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • MAGUI SEBASTIAN IOAN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
625 mii lei02021: 844 lei2022: 11 mii lei2023: 720 lei2024: 150 mii lei2025: 625 mii lei20212022202320242025
Rezultat net
7 mii lei0-8 mii lei2021: -8 mii lei2022: -7 mii lei2023: -7 mii lei2024: 1.073 lei2025: 7 mii lei20212022202320242025

Poziție în sector

Locul 11 din 67 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3299, județul Cluj, peste 85% dintre firmele clasei. Locul 10.279 din 42.438 în tot județul, și locul 13.034 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 317%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025624.842 lei7.135 lei1166.575 lei180.339 lei-13.764 lei
2024149.942 lei1.073 lei1119.012 lei139.911 lei-20.899 lei
2023720 lei-6.713 lei2.203 lei24.174 lei-21.971 lei
202211.402 lei-7.004 lei4.600 lei19.860 lei-15.260 lei
2021844 lei-8.455 lei847 lei9.102 lei-8.255 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
624.842 lei
Venituri totale
622.040 lei
Cheltuieli totale
611.965 lei
Profit brut
10.075 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
7.135 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
2.815 lei
Active circulante
163.760 lei
Stocuri
151.303 lei
Creanțe
8.829 lei
Casa și conturi la bănci
3.628 lei
Datorii
180.339 lei
Capitaluri
-13.764 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
149.942 lei
Venituri totale
152.594 lei
Cheltuieli totale
151.521 lei
Profit brut
1.073 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
1.073 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
200 lei
Active circulante
118.812 lei
Stocuri
104.200 lei
Creanțe
3.668 lei
Casa și conturi la bănci
10.944 lei
Datorii
139.911 lei
Capitaluri
-20.899 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
720 lei
Venituri totale
720 lei
Cheltuieli totale
7.433 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
6.713 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
6.713 lei
Active imobilizate
200 lei
Active circulante
2.003 lei
Stocuri
1.322 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
681 lei
Datorii
24.174 lei
Capitaluri
-21.971 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑