MARVIC VENTURE INTEGRATED S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Lazuri, Comuna Comișani, înmatriculată la 6 februarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- MARVIC VENTURE INTEGRATED S.R.L.
- CUI
- 40582773
- Nr. înmatriculare
- J15/410/2019
- EUID
- ROONRC.J15/410/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 februarie 2019
Sediu social
- Adresă
- Târgului, nr. 29, Sat Lazuri, Comuna Comișani, Dâmbovița
- Localitate
- Sat Lazuri, Comuna Comișani, Dâmbovița
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.02.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BADEA MARIUS-ANDREI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 73 din 75 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4939, județul Dâmbovița, peste 4% dintre firmele clasei. Locul 10.248 din 10.727 în tot județul, și locul 3.870 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.024 lei | -44.987 lei | 1 | 66.787 lei | 209.458 lei | -142.671 lei |
| 2024 | — | -48.825 lei | 1 | 70.148 lei | 167.832 lei | -97.684 lei |
| 2023 | 978 lei | -52.820 lei | 1 | 34.348 lei | 83.207 lei | -48.859 lei |
| 2022 | 47.079 lei | -38.285 lei | 3 | 25.295 lei | 21.335 lei | 3.960 lei |
| 2021 | 208.722 lei | 6.051 lei | 3 | 184.188 lei | 141.942 lei | 42.246 lei |
| 2020 | 439.354 lei | 72.680 lei | 2 | 172.236 lei | 99.356 lei | 72.880 lei |
| 2019 | 65.156 lei | 22.870 lei | 1 | 29.772 lei | 6.702 lei | 23.070 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.024 lei
- Venituri totale
- 3.024 lei
- Cheltuieli totale
- 47.981 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 44.957 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 44.987 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 66.787 lei
- Stocuri
- 19.385 lei
- Creanțe
- 15.182 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.220 lei
- Datorii
- 209.458 lei
- Capitaluri
- -142.671 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 48.823 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 48.823 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 48.825 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 70.148 lei
- Stocuri
- 29.307 lei
- Creanțe
- 40.752 lei
- Casa și conturi la bănci
- 89 lei
- Datorii
- 167.832 lei
- Capitaluri
- -97.684 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 978 lei
- Venituri totale
- 978 lei
- Cheltuieli totale
- 53.788 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 52.810 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 52.820 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 34.348 lei
- Stocuri
- 10.276 lei
- Creanțe
- 23.758 lei
- Casa și conturi la bănci
- 314 lei
- Datorii
- 83.207 lei
- Capitaluri
- -48.859 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 47.079 lei
- Venituri totale
- 47.079 lei
- Cheltuieli totale
- 84.893 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 37.814 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 38.285 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 25.295 lei
- Stocuri
- 10.613 lei
- Creanțe
- 8.396 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.286 lei
- Datorii
- 21.335 lei
- Capitaluri
- 3.960 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 208.722 lei
- Venituri totale
- 208.722 lei
- Cheltuieli totale
- 200.584 lei
- Profit brut
- 8.138 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.051 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 184.188 lei
- Stocuri
- 15.401 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 168.787 lei
- Datorii
- 141.942 lei
- Capitaluri
- 42.246 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 439.354 lei
- Venituri totale
- 439.354 lei
- Cheltuieli totale
- 362.297 lei
- Profit brut
- 77.057 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 72.680 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 172.236 lei
- Stocuri
- 21.950 lei
- Creanțe
- 40.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 110.286 lei
- Datorii
- 99.356 lei
- Capitaluri
- 72.880 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 65.156 lei
- Venituri totale
- 65.156 lei
- Cheltuieli totale
- 41.667 lei
- Profit brut
- 23.489 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.870 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 29.772 lei
- Stocuri
- 4.160 lei
- Creanțe
- 21.800 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.812 lei
- Datorii
- 6.702 lei
- Capitaluri
- 23.070 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.2)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4671 · Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului