MAROMA BEST GRUP ENGINEERING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Pucioasa, Oraș Pucioasa, înmatriculată la 13 februarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- MAROMA BEST GRUP ENGINEERING S.R.L.
- CUI
- 38849454
- Nr. înmatriculare
- J15/164/2018
- EUID
- ROONRC.J15/164/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 februarie 2018
Sediu social
- Adresă
- FLORIN POPESCU - CAMPION OLIMPIC SYDNEI 2000, bl. 5, sc. A, ap. 5, Loc. Pucioasa, Oraș Pucioasa, Dâmbovița
- Localitate
- Loc. Pucioasa, Oraș Pucioasa, Dâmbovița
- Cod poștal
- 135400
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 30 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.02.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PÎRLOG RADU-ION — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 450 din 465 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4120, județul Dâmbovița, peste 3% dintre firmele clasei. Locul 10.246 din 10.671 în tot județul, și locul 8.162 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 91%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.521 lei | -14.772 lei | 0 | 211.418 lei | 150.388 lei | 61.030 lei |
| 2024 | 28.738 lei | -1.175 lei | 0 | 214.446 lei | 138.644 lei | 75.802 lei |
| 2023 | 52.940 lei | 11.831 lei | 1 | 236.698 lei | 159.721 lei | 76.977 lei |
| 2022 | 0 lei | -33.409 lei | 1 | 224.622 lei | 159.476 lei | 65.146 lei |
| 2021 | 2.210 lei | -48.391 lei | 2 | 220.072 lei | 121.517 lei | 98.555 lei |
| 2020 | 0 lei | -112.109 lei | 2 | 219.084 lei | 67.168 lei | 151.916 lei |
| 2019 | 495.767 lei | 261.448 lei | 2 | 385.622 lei | 126.567 lei | 259.055 lei |
| 2018 | 73.948 lei | -2.593 lei | 2 | 13.697 lei | 16.090 lei | -2.393 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.521 lei
- Venituri totale
- 2.521 lei
- Cheltuieli totale
- 17.293 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.772 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.772 lei
- Active imobilizate
- 180.375 lei
- Active circulante
- 31.043 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 26.915 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.128 lei
- Datorii
- 150.388 lei
- Capitaluri
- 61.030 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.738 lei
- Venituri totale
- 28.738 lei
- Cheltuieli totale
- 29.913 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.175 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.175 lei
- Active imobilizate
- 185.250 lei
- Active circulante
- 29.196 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 27.662 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.534 lei
- Datorii
- 138.644 lei
- Capitaluri
- 75.802 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 52.940 lei
- Venituri totale
- 52.940 lei
- Cheltuieli totale
- 40.540 lei
- Profit brut
- 12.400 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.831 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 190.125 lei
- Active circulante
- 46.573 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 19.541 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.032 lei
- Datorii
- 159.721 lei
- Capitaluri
- 76.977 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Contracte publice
- 10 cumpărături directe, de la o autoritate contractantă · valoare însumată de cel mult 473 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ION I.C. BRATIANU10 atribuiri · cel mult 473 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- T4 2019Cumpărare directă nr. DA24191477
lucrari de instalare echipamente sanitare
79.808 lei · LICEUL TEHNOLOGIC ION I.C. BRATIANU · CPV 45332400-7 · Cumparare directa
- T4 2019Cumpărare directă nr. DA24224507
Lucrari de compartimentare (Rev.2)
40.286 lei · LICEUL TEHNOLOGIC ION I.C. BRATIANU · CPV 45421141-4 · Cumparare directa
- T4 2019Cumpărare directă nr. DA24224594
Lucrari de conexiuni electrice (Rev.2)
66.596 lei · LICEUL TEHNOLOGIC ION I.C. BRATIANU · CPV 45311200-2 · Cumparare directa
- T4 2019Cumpărare directă nr. DA24224717
Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
57.008 lei · LICEUL TEHNOLOGIC ION I.C. BRATIANU · CPV 45262600-7 · Cumparare directa
- T4 2019Cumpărare directă nr. DA24425135
Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
84.000 lei · LICEUL TEHNOLOGIC ION I.C. BRATIANU · CPV 45262600-7 · Cumparare directa
Clasamentul contractelor publice din Dâmbovița →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4644 · Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere (CAEN Rev.2)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.2)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4675 · Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
Sunt afișate primele 24 din 25 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului