MARMOCIN SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Oradea, înmatriculată la 5 decembrie 2013.
Identitate
- Denumire legală
- MARMOCIN SRL
- CUI
- 12121480
- Nr. înmatriculare
- J5/1958/2013
- EUID
- ROONRC.J5/1958/2013
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 decembrie 2013
Sediu social
- Adresă
- CUZA VODĂ, nr. 50, et. 1, Municipiul Oradea, Bihor
- Localitate
- Municipiul Oradea, Bihor
- Cod poștal
- 410097
Contact
- Telefon
- 0744 624 953
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 12 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 14 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 04.12.2013
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- IENCIU GHEORGHE MOREL — administrator
- LUPUŢ NICOLAIE — administrator
- MICLE IOAN TRAIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 14 din 14 după cifra de afaceri în clasa CAEN 0811, județul Bihor, peste 7% dintre firmele clasei. Locul 20.239 din 22.588 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15.129 lei | -4.321 lei | — | 1.501.524 lei | 803 lei | 1.528.920 lei |
| 2024 | 14.924 lei | -12.143 lei | — | 1.685.649 lei | 1.235 lei | 1.712.613 lei |
| 2023 | 14.843 lei | 46 lei | — | 1.695.357 lei | 0 lei | 1.724.756 lei |
| 2022 | 14.798 lei | 626 lei | — | 1.694.336 lei | 525 lei | 1.724.710 lei |
| 2021 | 14.318 lei | 340 lei | — | 1.706.641 lei | 525 lei | 1.724.085 lei |
| 2020 | 12.746 lei | 282 lei | — | 1.713.136 lei | 3.873 lei | 1.723.744 lei |
| 2019 | 12.357 lei | 235 lei | — | 1.721.015 lei | 3.873 lei | 1.723.462 lei |
| 2018 | 16.769 lei | -258 lei | — | 1.729.333 lei | 6.105 lei | 1.723.228 lei |
| 2017 | 16.471 lei | -5.698 lei | — | 1.729.591 lei | 6.105 lei | 1.723.486 lei |
| 2016 | 18.037 lei | -7.771 lei | — | 1.732.368 lei | 4.154 lei | 1.728.214 lei |
| 2015 | 61.034 lei | -9.804 lei | — | 1.742.928 lei | 6.944 lei | 1.735.984 lei |
| 2014 | 16.515 lei | 14.180 lei | — | 1.966.683 lei | 220.894 lei | 1.745.789 lei |
| 2013 | 0 lei | 1.664.689 lei | — | 2.209.419 lei | 477.810 lei | 1.731.609 lei |
| 2012 | 0 lei | -6.233 lei | — | 66.920 lei | 0 lei | 66.920 lei |
| 2011 | 0 lei | -4.896 lei | 0 | 73.153 lei | 0 lei | 73.153 lei |
| 2009 | 19.940 lei | 5.158 lei | 1 | 108.592 lei | 12.412 lei | 96.180 lei |
| 2008 | 20.070 lei | 4.806 lei | 1 | 101.563 lei | 10.542 lei | 91.021 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.129 lei
- Venituri totale
- 15.653 lei
- Cheltuieli totale
- 19.974 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.321 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.321 lei
- Active imobilizate
- 179.333 lei
- Active circulante
- 1.322.191 lei
- Stocuri
- 23.588 lei
- Creanțe
- 1.259.883 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.564 lei
- Datorii
- 803 lei
- Capitaluri
- 1.528.920 lei
- Capital subscris vărsat
- 13.500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.924 lei
- Venituri totale
- 14.924 lei
- Cheltuieli totale
- 27.067 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.143 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.143 lei
- Active imobilizate
- 185.188 lei
- Active circulante
- 1.500.461 lei
- Stocuri
- 23.588 lei
- Creanțe
- 1.440.397 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.320 lei
- Datorii
- 1.235 lei
- Capitaluri
- 1.712.613 lei
- Capital subscris vărsat
- 13.500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.843 lei
- Venituri totale
- 14.843 lei
- Cheltuieli totale
- 14.790 lei
- Profit brut
- 53 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 46 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 191.042 lei
- Active circulante
- 1.504.315 lei
- Stocuri
- 23.588 lei
- Creanțe
- 1.440.081 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.490 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 1.724.756 lei
- Capital subscris vărsat
- 13.500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 17 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înmatriculare la registrul comerțului
Sunt afișate cele mai recente 14 din 20 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.