MARLELUX SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Corocăiești, Comuna Verești, înmatriculată la 16 martie 2007.
Identitate
- Denumire legală
- MARLELUX SRL
- CUI
- 21383847
- Nr. înmatriculare
- J33/464/2007
- EUID
- ROONRC.J33/464/2007
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 martie 2007
Sediu social
- Adresă
- nr. 826, Sat Corocăiești, Comuna Verești, Suceava
- Localitate
- Sat Corocăiești, Comuna Verești, Suceava
- Cod poștal
- 727602
Contact
- Telefon
- 0737 529 069
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 18 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 20 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.03.2007
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GAVRILIUC MARIUS-FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 92 din 295 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5630, județul Suceava, peste 69% dintre firmele clasei. Locul 7.687 din 16.671 în tot județul, și locul 4.761 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 16%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 302.371 lei | -48.012 lei | 2 | 129.098 lei | 135.509 lei | -5.373 lei |
| 2024 | 361.574 lei | 15.934 lei | 2 | 234.433 lei | 81.633 lei | 153.447 lei |
| 2023 | 292.652 lei | 70.698 lei | 2 | 206.704 lei | 47.984 lei | 159.252 lei |
| 2022 | 379.854 lei | 88.314 lei | 3 | 124.573 lei | 36.551 lei | 88.554 lei |
| 2021 | 363.378 lei | 58.979 lei | 2 | 80.844 lei | 22.157 lei | 59.219 lei |
| 2020 | 273.482 lei | 35.147 lei | 1 | 83.827 lei | 16.631 lei | 70.106 lei |
| 2019 | 314.187 lei | 38.985 lei | 1 | 78.242 lei | 47.482 lei | 32.523 lei |
| 2018 | 350.679 lei | 23.578 lei | 3 | 70.569 lei | 77.031 lei | -6.462 lei |
| 2017 | 278.667 lei | 3.598 lei | 4 | 36.245 lei | 66.285 lei | -30.040 lei |
| 2016 | 352.318 lei | 14.957 lei | 4 | 20.867 lei | 54.505 lei | -33.638 lei |
| 2015 | 283.967 lei | 879 lei | 4 | 29.692 lei | 78.287 lei | -48.595 lei |
| 2014 | 243.412 lei | -18.159 lei | 3 | 21.922 lei | 71.395 lei | -49.473 lei |
| 2013 | 194.523 lei | -18.948 lei | 3 | 31.429 lei | 85.815 lei | -31.315 lei |
| 2012 | 147.137 lei | 3.435 lei | 2 | 34.541 lei | 69.978 lei | -12.366 lei |
| 2011 | 63.643 lei | -17.724 lei | 2 | 53.888 lei | 69.690 lei | -15.802 lei |
| 2010 | 52.913 lei | -11.172 lei | 1 | 51.136 lei | 49.214 lei | 1.922 lei |
| 2009 | 84.454 lei | -8.227 lei | 1 | 36.586 lei | 23.480 lei | 13.106 lei |
| 2008 | 146.781 lei | 12.214 lei | 2 | 46.879 lei | 25.546 lei | 21.333 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 302.371 lei
- Venituri totale
- 311.116 lei
- Cheltuieli totale
- 350.262 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 39.146 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 48.012 lei
- Active imobilizate
- 17.784 lei
- Active circulante
- 111.314 lei
- Stocuri
- 75.943 lei
- Creanțe
- 31.587 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.784 lei
- Datorii
- 135.509 lei
- Capitaluri
- -5.373 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 361.574 lei
- Venituri totale
- 369.386 lei
- Cheltuieli totale
- 344.037 lei
- Profit brut
- 25.349 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.934 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 26.448 lei
- Active circulante
- 207.985 lei
- Stocuri
- 47.781 lei
- Creanțe
- 135.959 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.245 lei
- Datorii
- 81.633 lei
- Capitaluri
- 153.447 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 292.652 lei
- Venituri totale
- 297.446 lei
- Cheltuieli totale
- 224.219 lei
- Profit brut
- 73.227 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 70.698 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.608 lei
- Active circulante
- 202.096 lei
- Stocuri
- 64.327 lei
- Creanțe
- 113.999 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.770 lei
- Datorii
- 47.984 lei
- Capitaluri
- 159.252 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 20 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.