MARKET IANIS DOBRA SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Geamăna, Comuna Bradu, înmatriculată la 10 martie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- MARKET IANIS DOBRA SRL
- CUI
- 34209762
- Nr. înmatriculare
- J3/358/2015
- EUID
- ROONRC.J3/358/2015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 martie 2015
Sediu social
- Adresă
- SMEURII, nr. 18, Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeș
- Localitate
- Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeș
- Cod poștal
- 117141
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 8 iul)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- RELUARE ACTIVITATE din data 21.04.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DOBRA NICOLAE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 316 din 1.187 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Argeș, peste 73% dintre firmele clasei. Locul 5.209 din 20.151 în tot județul, și locul 2.074 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 68%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 750.577 lei | -117.151 lei | 7 | 242.139 lei | 585.759 lei | -343.620 lei |
| 2024 | 447.930 lei | -29.812 lei | 4 | 23.995 lei | 250.464 lei | -226.469 lei |
| 2023 | 251.984 lei | 490 lei | 3 | 35.683 lei | 232.341 lei | -196.658 lei |
| 2022 | 158.059 lei | -102.160 lei | 3 | 34.532 lei | 231.679 lei | -197.147 lei |
| 2021 | 58.028 lei | -31.024 lei | 1 | 38.070 lei | 133.057 lei | -94.987 lei |
| 2020 | 73.506 lei | -17.857 lei | 2 | 31.126 lei | 95.089 lei | -63.963 lei |
| 2019 | 139.825 lei | 4.150 lei | 1 | 34.439 lei | 80.545 lei | -46.106 lei |
| 2018 | 134.924 lei | 23.292 lei | — | 20.457 lei | 70.713 lei | -50.256 lei |
| 2017 | 93.288 lei | -21.817 lei | 1 | 24.082 lei | 97.630 lei | -73.548 lei |
| 2016 | 3.551 lei | -27.551 lei | 1 | 38.862 lei | 90.593 lei | -51.731 lei |
| 2015 | 37.075 lei | -24.380 lei | 1 | 13.214 lei | 37.394 lei | -24.180 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 750.577 lei
- Venituri totale
- 753.958 lei
- Cheltuieli totale
- 851.927 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 97.969 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 117.151 lei
- Active imobilizate
- 184.992 lei
- Active circulante
- 57.147 lei
- Stocuri
- 250 lei
- Creanțe
- 40.141 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.756 lei
- Datorii
- 585.759 lei
- Capitaluri
- -343.620 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 447.930 lei
- Venituri totale
- 461.296 lei
- Cheltuieli totale
- 480.929 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.633 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 29.812 lei
- Active imobilizate
- 3.348 lei
- Active circulante
- 20.647 lei
- Stocuri
- 1.974 lei
- Creanțe
- 11.908 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.765 lei
- Datorii
- 250.464 lei
- Capitaluri
- -226.469 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 251.984 lei
- Venituri totale
- 334.769 lei
- Cheltuieli totale
- 330.931 lei
- Profit brut
- 3.838 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 490 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 35.683 lei
- Stocuri
- 23.645 lei
- Creanțe
- 6.150 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.888 lei
- Datorii
- 232.341 lei
- Capitaluri
- -196.658 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 158.059 lei
- Venituri totale
- 158.059 lei
- Cheltuieli totale
- 259.005 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 100.946 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 102.160 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 34.532 lei
- Stocuri
- 29.740 lei
- Creanțe
- 4.159 lei
- Casa și conturi la bănci
- 633 lei
- Datorii
- 231.679 lei
- Capitaluri
- -197.147 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 58.028 lei
- Venituri totale
- 58.243 lei
- Cheltuieli totale
- 89.267 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 31.024 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 31.024 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 38.070 lei
- Stocuri
- 27.853 lei
- Creanțe
- 3.570 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.647 lei
- Datorii
- 133.057 lei
- Capitaluri
- -94.987 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 73.506 lei
- Venituri totale
- 82.575 lei
- Cheltuieli totale
- 99.733 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.158 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.857 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 31.126 lei
- Stocuri
- 26.946 lei
- Creanțe
- 3.520 lei
- Casa și conturi la bănci
- 660 lei
- Datorii
- 95.089 lei
- Capitaluri
- -63.963 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 139.825 lei
- Venituri totale
- 139.825 lei
- Cheltuieli totale
- 133.018 lei
- Profit brut
- 6.807 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.150 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 34.439 lei
- Stocuri
- 21.334 lei
- Creanțe
- 3.520 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.585 lei
- Datorii
- 80.545 lei
- Capitaluri
- -46.106 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 134.924 lei
- Venituri totale
- 134.924 lei
- Cheltuieli totale
- 107.566 lei
- Profit brut
- 27.358 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.292 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 20.457 lei
- Stocuri
- 14.312 lei
- Creanțe
- 3.520 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.625 lei
- Datorii
- 70.713 lei
- Capitaluri
- -50.256 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 93.288 lei
- Venituri totale
- 121.056 lei
- Cheltuieli totale
- 140.567 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.511 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.817 lei
- Active imobilizate
- 6.204 lei
- Active circulante
- 17.878 lei
- Stocuri
- 11.097 lei
- Creanțe
- 3.520 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.261 lei
- Datorii
- 97.630 lei
- Capitaluri
- -73.548 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.551 lei
- Venituri totale
- 3.551 lei
- Cheltuieli totale
- 30.995 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 27.444 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 27.551 lei
- Active imobilizate
- 13.649 lei
- Active circulante
- 25.213 lei
- Stocuri
- 23.520 lei
- Creanțe
- 1.395 lei
- Casa și conturi la bănci
- 298 lei
- Datorii
- 90.593 lei
- Capitaluri
- -51.731 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 37.075 lei
- Venituri totale
- 38.676 lei
- Cheltuieli totale
- 61.894 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.218 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 24.380 lei
- Active imobilizate
- 431 lei
- Active circulante
- 12.783 lei
- Stocuri
- 12.792 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- -9 lei
- Datorii
- 37.394 lei
- Capitaluri
- -24.180 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Nicio activitate autorizată în instantaneul curent.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
Înregistrări mai vechi (1)
2015
- Înmatriculare la registrul comerțului