MARKEMI BUSINESS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Liești, Comuna Liești, înmatriculată la 18 februarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- MARKEMI BUSINESS S.R.L.
- CUI
- 45670850
- Nr. înmatriculare
- J2022000307178
- EUID
- ROONRC.J2022000307178
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 februarie 2022
Sediu social
- Adresă
- Mircea Eliade, nr. 29, Sat Liești, Comuna Liești, Galați
- Localitate
- Sat Liești, Comuna Liești, Galați
- Cod poștal
- 807180
Contact
- Telefon
- 0757 325 528
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 5 februarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.02.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PARTENE MĂDĂLIN-MARICEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Galați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 1.408 lei | 98.863 lei | -97.455 lei |
| 2024 | — | -364 lei | — | 1.408 lei | 98.864 lei | -97.456 lei |
| 2023 | 173.403 lei | -102.546 lei | 1 | 1.771 lei | 98.863 lei | -97.092 lei |
| 2022 | 224.694 lei | 5.254 lei | 1 | 195.059 lei | 213.144 lei | 5.454 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.408 lei
- Stocuri
- 57 lei
- Creanțe
- 373 lei
- Casa și conturi la bănci
- 978 lei
- Datorii
- 98.863 lei
- Capitaluri
- -97.455 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 364 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 364 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 364 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.408 lei
- Stocuri
- 57 lei
- Creanțe
- 373 lei
- Casa și conturi la bănci
- 978 lei
- Datorii
- 98.864 lei
- Capitaluri
- -97.456 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 173.403 lei
- Venituri totale
- 296.686 lei
- Cheltuieli totale
- 396.265 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 99.579 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 102.546 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.771 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 309 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.462 lei
- Datorii
- 98.863 lei
- Capitaluri
- -97.092 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.2)
- 4622 · Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor (CAEN Rev.2)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului