MARIVAL BRICHET ECO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Tufeni, Comuna Tufeni, înmatriculată la 23 noiembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- MARIVAL BRICHET ECO S.R.L.
- CUI
- 40207111
- Nr. înmatriculare
- J28/1063/2018
- EUID
- ROONRC.J28/1063/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 noiembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- PITEȘTIULUI, nr. 140, Sat Tufeni, Comuna Tufeni, Olt
- Localitate
- Sat Tufeni, Comuna Tufeni, Olt
- Cod poștal
- 237495
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.11.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DOBRIŢA VALENTIN-ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 17 din 24 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1629, județul Olt, peste 33% dintre firmele clasei. Locul 6.650 din 8.181 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 60%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35.980 lei | 10.267 lei | — | 67.224 lei | 957 lei | 66.267 lei |
| 2024 | 90.671 lei | 9.878 lei | 1 | 58.045 lei | 2.045 lei | 56.000 lei |
| 2023 | 70.318 lei | 9.733 lei | 2 | 54.354 lei | 8.232 lei | 46.122 lei |
| 2022 | 47.320 lei | 22.083 lei | — | 36.657 lei | 268 lei | 36.389 lei |
| 2021 | 45.235 lei | 8.982 lei | — | 15.176 lei | 870 lei | 14.306 lei |
| 2020 | 9.100 lei | 2.990 lei | — | 5.589 lei | 265 lei | 5.324 lei |
| 2019 | 2.200 lei | 2.134 lei | — | 2.400 lei | 66 lei | 2.334 lei |
| 2018 | — | 0 lei | — | 200 lei | 0 lei | 200 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 35.980 lei
- Venituri totale
- 35.980 lei
- Cheltuieli totale
- 24.075 lei
- Profit brut
- 11.905 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.267 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 67.224 lei
- Stocuri
- 63.065 lei
- Creanțe
- 24 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.135 lei
- Datorii
- 957 lei
- Capitaluri
- 66.267 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 90.671 lei
- Venituri totale
- 90.671 lei
- Cheltuieli totale
- 79.328 lei
- Profit brut
- 11.343 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.878 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 58.045 lei
- Stocuri
- 48.900 lei
- Creanțe
- 24 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.121 lei
- Datorii
- 2.045 lei
- Capitaluri
- 56.000 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 70.318 lei
- Venituri totale
- 70.318 lei
- Cheltuieli totale
- 59.052 lei
- Profit brut
- 11.266 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.733 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 54.354 lei
- Stocuri
- 22.463 lei
- Creanțe
- 850 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.041 lei
- Datorii
- 8.232 lei
- Capitaluri
- 46.122 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 2223 · Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 2312 · Prelucrarea și fasonarea sticlei plate (CAEN Rev.2)
- 2512 · Fabricarea de uși și ferestre din metal (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4761 · Comerț cu amănuntul al cărților, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4763 · Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4765 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului