MARIUS STANCULETE VIDEOGRAPHY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Codlea, înmatriculată la 19 iulie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- MARIUS STANCULETE VIDEOGRAPHY S.R.L.
- CUI
- 39647313
- Nr. înmatriculare
- J8/1684/2018
- EUID
- ROONRC.J8/1684/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 iulie 2018
Sediu social
- Adresă
- PANSELUȚEI, nr. 6, bl. 1, sc. A, ap. 4, CAMERA 1, Municipiul Codlea, Brașov
- Localitate
- Municipiul Codlea, Brașov
- Cod poștal
- 505100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.07.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- STĂNCULETE MARIUS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 45 din 155 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7420, județul Brașov, peste 72% dintre firmele clasei. Locul 15.904 din 25.588 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 24%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 131.367 lei | 8.598 lei | — | 67.357 lei | 42.404 lei | 24.953 lei |
| 2024 | 106.277 lei | 18.504 lei | — | 33.692 lei | 8.105 lei | 25.587 lei |
| 2023 | 57.173 lei | 6.007 lei | — | 14.573 lei | 1.483 lei | 13.090 lei |
| 2020 | 5.389 lei | 3.330 lei | — | 7.124 lei | 41 lei | 7.083 lei |
| 2019 | 12.332 lei | 5.284 lei | — | 4.306 lei | 553 lei | 3.753 lei |
| 2018 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 131.367 lei
- Venituri totale
- 131.375 lei
- Cheltuieli totale
- 121.309 lei
- Profit brut
- 10.066 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.598 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 63.272 lei
- Active circulante
- 4.085 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 502 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.583 lei
- Datorii
- 42.404 lei
- Capitaluri
- 24.953 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 106.277 lei
- Venituri totale
- 106.294 lei
- Cheltuieli totale
- 82.043 lei
- Profit brut
- 24.251 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.504 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.831 lei
- Active circulante
- 15.861 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.361 lei
- Datorii
- 8.105 lei
- Capitaluri
- 25.587 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 57.173 lei
- Venituri totale
- 57.214 lei
- Cheltuieli totale
- 48.349 lei
- Profit brut
- 8.865 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.007 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.573 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.073 lei
- Datorii
- 1.483 lei
- Capitaluri
- 13.090 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.389 lei
- Venituri totale
- 5.389 lei
- Cheltuieli totale
- 1.911 lei
- Profit brut
- 3.478 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.330 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.124 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.124 lei
- Datorii
- 41 lei
- Capitaluri
- 7.083 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.332 lei
- Venituri totale
- 12.332 lei
- Cheltuieli totale
- 6.678 lei
- Profit brut
- 5.654 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.284 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.306 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.306 lei
- Datorii
- 553 lei
- Capitaluri
- 3.753 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului