MARISAR AGREMENT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Gepiu, Comuna Gepiu, înmatriculată la 14 iunie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- MARISAR AGREMENT S.R.L.
- CUI
- 39488544
- Nr. înmatriculare
- J5/1445/2018
- EUID
- ROONRC.J5/1445/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 iunie 2018
Sediu social
- Adresă
- GEPIU, nr. 605N, Sat Gepiu, Comuna Gepiu, Bihor
- Localitate
- Sat Gepiu, Comuna Gepiu, Bihor
- Cod poștal
- 417149
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.06.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BUSUIOC ANAMARIA-FLORINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Bihor.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -531 lei | — | 155.438 lei | 374.299 lei | -218.861 lei |
| 2024 | 286.908 lei | 188.567 lei | — | 160.879 lei | 379.209 lei | -218.330 lei |
| 2023 | 40.120 lei | -407.140 lei | 1 | 388.276 lei | 795.216 lei | -406.940 lei |
| 2022 | 289.687 lei | 282.548 lei | — | 612.060 lei | 112.779 lei | 499.281 lei |
| 2021 | 254.312 lei | 204.569 lei | 1 | 237.673 lei | 20.940 lei | 216.733 lei |
| 2020 | — | -43.740 lei | 1 | 46.289 lei | 34.124 lei | 12.165 lei |
| 2019 | 134.820 lei | 54.090 lei | 1 | 94.326 lei | 38.421 lei | 55.905 lei |
| 2018 | 4.900 lei | 1.615 lei | — | 42.362 lei | 40.547 lei | 1.815 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 7 lei
- Cheltuieli totale
- 538 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 531 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 531 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 155.438 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 150.242 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.196 lei
- Datorii
- 374.299 lei
- Capitaluri
- -218.861 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 286.908 lei
- Venituri totale
- 233.038 lei
- Cheltuieli totale
- 8.553 lei
- Profit brut
- 224.485 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 188.567 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 142.795 lei
- Active circulante
- 18.084 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.512 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.572 lei
- Datorii
- 379.209 lei
- Capitaluri
- -218.330 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.120 lei
- Venituri totale
- 94.002 lei
- Cheltuieli totale
- 500.741 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 406.739 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 407.140 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 388.276 lei
- Stocuri
- 53.880 lei
- Creanțe
- 282.176 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.220 lei
- Datorii
- 795.216 lei
- Capitaluri
- -406.940 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 289.687 lei
- Venituri totale
- 289.691 lei
- Cheltuieli totale
- 4.681 lei
- Profit brut
- 285.010 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 282.548 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 612.060 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 565.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.060 lei
- Datorii
- 112.779 lei
- Capitaluri
- 499.281 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 254.312 lei
- Venituri totale
- 254.316 lei
- Cheltuieli totale
- 47.204 lei
- Profit brut
- 207.112 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 204.569 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 876 lei
- Active circulante
- 236.797 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 226.572 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.225 lei
- Datorii
- 20.940 lei
- Capitaluri
- 216.733 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 2 lei
- Cheltuieli totale
- 43.742 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 43.740 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 43.740 lei
- Active imobilizate
- 3.506 lei
- Active circulante
- 42.783 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 42.783 lei
- Datorii
- 34.124 lei
- Capitaluri
- 12.165 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 134.820 lei
- Venituri totale
- 134.823 lei
- Cheltuieli totale
- 79.385 lei
- Profit brut
- 55.438 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 54.090 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.135 lei
- Active circulante
- 88.191 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 88.191 lei
- Datorii
- 38.421 lei
- Capitaluri
- 55.905 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.900 lei
- Venituri totale
- 4.900 lei
- Cheltuieli totale
- 3.138 lei
- Profit brut
- 1.762 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.615 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 91 lei
- Active circulante
- 42.271 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 42.271 lei
- Datorii
- 40.547 lei
- Capitaluri
- 1.815 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 4 cumpărături directe, de la 4 autorități contractante (2021–2023) · valoare însumată de cel mult 834 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- COMUNA FILDU DE JOSo atribuire · cel mult 289 mii lei
- Comuna Robeascao atribuire · cel mult 240 mii lei
- COMUNA ZVORISTEAo atribuire · cel mult 160 mii lei
- COMUNA DARMANESTIo atribuire · cel mult 145 mii lei
Ultimele 4 atribuiri
- Cumpărare directă
Construire teren de sport 42mx22m
288.500 lei · COMUNA FILDU DE JOS · CPV 45212200-8 Lucrari de constructii de complexe sportive (Rev.2)
- Cumpărare directă
Proiectare si executie lucrari de ”Construire teren de sport multifunctional Sat Robeasca, Comuna Ro
240.000 lei · Comuna Robeasca · CPV 45212200-8 Lucrari de constructii de complexe sportive (Rev.2)
- Cumpărare directă
Construire mini terne de fotbal
145.000 lei · COMUNA DARMANESTI · CPV 45212200-8 Lucrari de constructii de complexe sportive (Rev.2)
- Cumpărare directă
construire teren de sport 30mx16m
160.000 lei · COMUNA ZVORISTEA · CPV 45212200-8 Lucrari de constructii de complexe sportive (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 25 octombrie 2021 și 2 mai 2023. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului