MARIOS - HOTSERV S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Botoșani, înmatriculată la 6 martie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- MARIOS - HOTSERV S.R.L.
- CUI
- 47754965
- Nr. înmatriculare
- J7/149/2023
- EUID
- ROONRC.J7/149/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 martie 2023
Sediu social
- Adresă
- ION LUCA CARAGIALE, nr. 14, Municipiul Botoșani, Botoșani
- Localitate
- Municipiul Botoșani, Botoșani
- Cod poștal
- 710339
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.03.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- GHETLER MARIUS-GABRIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 35 din 43 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4771, județul Botoșani, peste 21% dintre firmele clasei. Locul 4.329 din 5.640 în tot județul, și locul 2.328 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 64.553 lei | 1.766 lei | 1 | 811.452 lei | 808.632 lei | 2.820 lei |
| 2024 | 0 lei | 14 lei | 1 | 781.865 lei | 781.637 lei | 228 lei |
| 2023 | 0 lei | 14 lei | 1 | 732.836 lei | 732.622 lei | 214 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 64.553 lei
- Venituri totale
- 89.451 lei
- Cheltuieli totale
- 87.040 lei
- Profit brut
- 2.411 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.766 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 610.470 lei
- Active circulante
- 200.982 lei
- Stocuri
- 161.618 lei
- Creanțe
- 14.361 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.003 lei
- Datorii
- 808.632 lei
- Capitaluri
- 2.820 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 71.695 lei
- Cheltuieli totale
- 71.681 lei
- Profit brut
- 14 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 631.044 lei
- Active circulante
- 150.821 lei
- Stocuri
- 136.720 lei
- Creanțe
- 9.170 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.931 lei
- Datorii
- 781.637 lei
- Capitaluri
- 228 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 65.025 lei
- Cheltuieli totale
- 65.011 lei
- Profit brut
- 14 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 649.903 lei
- Active circulante
- 82.933 lei
- Stocuri
- 65.025 lei
- Creanțe
- 1.626 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.282 lei
- Datorii
- 732.622 lei
- Capitaluri
- 214 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului