MARIO MML PLAST S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Toaca, Comuna Hodac, înmatriculată la 11 august 2020.
Identitate
- Denumire legală
- MARIO MML PLAST S.R.L.
- CUI
- 42902629
- Nr. înmatriculare
- J26/1010/2020
- EUID
- ROONRC.J26/1010/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 august 2020
Sediu social
- Adresă
- Sat Toaca | Comuna Hodac, nr. 337A, Sat Toaca, Comuna Hodac, Mureș
- Localitate
- Sat Toaca, Comuna Hodac, Mureș
- Cod poștal
- 547316
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.08.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MOISIN MARIUS LUCIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Mureș.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -920 lei | — | 12.317 lei | 9 lei | 12.308 lei |
| 2024 | — | -305 lei | — | 13.237 lei | 9 lei | 13.228 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 13.542 lei | 9 lei | 13.533 lei |
| 2022 | 34.200 lei | 10.025 lei | — | 13.542 lei | 9 lei | 13.533 lei |
| 2021 | 5.840 lei | 2.193 lei | — | 5.946 lei | 2.439 lei | 3.507 lei |
| 2020 | 6.000 lei | 1.114 lei | — | 3.889 lei | 2.575 lei | 1.314 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 920 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 920 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 920 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.317 lei
- Stocuri
- 1.885 lei
- Creanțe
- 154 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.278 lei
- Datorii
- 9 lei
- Capitaluri
- 12.308 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 305 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 305 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 305 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 13.237 lei
- Stocuri
- 1.885 lei
- Creanțe
- 154 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.198 lei
- Datorii
- 9 lei
- Capitaluri
- 13.228 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 13.542 lei
- Stocuri
- 1.885 lei
- Creanțe
- 154 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.503 lei
- Datorii
- 9 lei
- Capitaluri
- 13.533 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 34.200 lei
- Venituri totale
- 34.200 lei
- Cheltuieli totale
- 23.303 lei
- Profit brut
- 10.897 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.025 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 13.542 lei
- Stocuri
- 1.885 lei
- Creanțe
- 154 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.503 lei
- Datorii
- 9 lei
- Capitaluri
- 13.533 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.840 lei
- Venituri totale
- 5.840 lei
- Cheltuieli totale
- 3.493 lei
- Profit brut
- 2.347 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.193 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.946 lei
- Stocuri
- 1.991 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.955 lei
- Datorii
- 2.439 lei
- Capitaluri
- 3.507 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.000 lei
- Venituri totale
- 6.000 lei
- Cheltuieli totale
- 4.707 lei
- Profit brut
- 1.293 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.114 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.889 lei
- Stocuri
- 1.265 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.624 lei
- Datorii
- 2.575 lei
- Capitaluri
- 1.314 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 2223 · Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului