MARIELLA PROPERTIES SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 23 august 2007.
Identitate
- Denumire legală
- MARIELLA PROPERTIES SRL
- CUI
- 22306087
- Nr. înmatriculare
- J2007015936401
- EUID
- ROONRC.J2007015936401
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 august 2007
Sediu social
- Adresă
- NICOLAE BĂLCESCU, nr. 24, sc. C, et. 7, ap. 8, CAMERA 2, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 10053
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- RELUARE ACTIVITATE din data 11.09.2012
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MALLIOTIS NICOLAOS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -442 lei | 1 | 344.713 lei | 399.368 lei | -54.655 lei |
| 2024 | — | -182 lei | — | 345.159 lei | 399.372 lei | -54.213 lei |
| 2023 | — | -180 lei | — | 345.341 lei | 399.372 lei | -54.031 lei |
| 2022 | — | -173 lei | — | 344.521 lei | 398.372 lei | -53.851 lei |
| 2021 | — | -457 lei | — | 344.521 lei | 398.199 lei | -53.678 lei |
| 2020 | — | 0 lei | — | 344.521 lei | 397.215 lei | -52.694 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | 344.521 lei | 397.215 lei | -52.694 lei |
| 2018 | — | -81 lei | — | 344.521 lei | 397.215 lei | -52.694 lei |
| 2017 | — | 0 lei | — | 344.521 lei | 397.134 lei | -52.613 lei |
| 2016 | — | -173 lei | — | 344.521 lei | 397.134 lei | -52.613 lei |
| 2015 | — | 0 lei | — | 344.521 lei | 396.961 lei | -52.440 lei |
| 2014 | 0 lei | -678 lei | — | 344.521 lei | 396.961 lei | -52.440 lei |
| 2013 | 0 lei | -5.760 lei | — | 344.521 lei | 396.283 lei | -51.762 lei |
| 2012 | 0 lei | -10.888 lei | — | 344.543 lei | 390.544 lei | -46.001 lei |
| 2011 | 0 lei | -3.004 lei | — | 344.553 lei | 379.666 lei | -35.113 lei |
| 2010 | — | -6.976 lei | — | 344.553 lei | 376.662 lei | -32.109 lei |
| 2008 | — | -2.923 lei | — | 344.735 lei | 352.040 lei | -7.305 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 442 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 442 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 442 lei
- Active imobilizate
- 344.521 lei
- Active circulante
- 192 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 192 lei
- Datorii
- 399.368 lei
- Capitaluri
- -54.655 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 182 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 182 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 182 lei
- Active imobilizate
- 344.521 lei
- Active circulante
- 638 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 638 lei
- Datorii
- 399.372 lei
- Capitaluri
- -54.213 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 180 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 180 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 180 lei
- Active imobilizate
- 344.521 lei
- Active circulante
- 820 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 820 lei
- Datorii
- 399.372 lei
- Capitaluri
- -54.031 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 17 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 7012 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.1)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 18 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.