MARICICA SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Suhulet, Comuna Tansa, înmatriculată la 10 martie 2004.
Identitate
- Denumire legală
- MARICICA SRL
- CUI
- 16225999
- Nr. înmatriculare
- J22/481/2004
- EUID
- ROONRC.J22/481/2004
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 martie 2004
Sediu social
- Adresă
- Sat Suhulet, Comuna Tansa, Iași
- Localitate
- Sat Suhulet, Comuna Tansa, Iași
- Cod poștal
- 707496
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 12 sept)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.03.2004
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SPIRIDON DUMITRU VASILE — administrator
- SPIRIDON MARICICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Iași; ultimul an depus este 2018.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 0 lei | 0 lei | — | 789 lei | 438 lei | 351 lei |
| 2017 | 0 lei | 0 lei | — | 789 lei | 438 lei | 351 lei |
| 2016 | 0 lei | 0 lei | — | 789 lei | 438 lei | 351 lei |
| 2015 | 0 lei | 0 lei | — | 789 lei | 438 lei | 351 lei |
| 2014 | 4.190 lei | 759 lei | — | 789 lei | 438 lei | 351 lei |
| 2013 | 792 lei | 38 lei | — | 3.250 lei | 3.659 lei | -409 lei |
| 2012 | 1.060 lei | 134 lei | — | 834 lei | 1.281 lei | -447 lei |
| 2011 | 2.332 lei | -919 lei | 0 | 927 lei | 1.508 lei | -581 lei |
| 2010 | 3.203 lei | -1.130 lei | — | 1.226 lei | 2.018 lei | -792 lei |
| 2009 | 3.859 lei | 216 lei | — | 2.551 lei | 1.997 lei | 554 lei |
| 2008 | 13.749 lei | 1.436 lei | — | 3.066 lei | 1.292 lei | 1.774 lei |
Toți indicatorii
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 139 lei
- Active circulante
- 650 lei
- Stocuri
- 512 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 138 lei
- Datorii
- 438 lei
- Capitaluri
- 351 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 139 lei
- Active circulante
- 650 lei
- Stocuri
- 512 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 138 lei
- Datorii
- 438 lei
- Capitaluri
- 351 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 139 lei
- Active circulante
- 650 lei
- Stocuri
- 512 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 138 lei
- Datorii
- 438 lei
- Capitaluri
- 351 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 139 lei
- Active circulante
- 650 lei
- Stocuri
- 512 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 138 lei
- Datorii
- 438 lei
- Capitaluri
- 351 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.190 lei
- Venituri totale
- 4.190 lei
- Cheltuieli totale
- 3.305 lei
- Profit brut
- 885 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 759 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 139 lei
- Active circulante
- 650 lei
- Stocuri
- 512 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 138 lei
- Datorii
- 438 lei
- Capitaluri
- 351 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 792 lei
- Venituri totale
- 792 lei
- Cheltuieli totale
- 707 lei
- Profit brut
- 85 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 139 lei
- Active circulante
- 3.111 lei
- Stocuri
- 2.844 lei
- Creanțe
- 46 lei
- Casa și conturi la bănci
- 221 lei
- Datorii
- 3.659 lei
- Capitaluri
- -409 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.060 lei
- Venituri totale
- 1.060 lei
- Cheltuieli totale
- 900 lei
- Profit brut
- 160 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 134 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 139 lei
- Active circulante
- 695 lei
- Stocuri
- 624 lei
- Creanțe
- 3 lei
- Casa și conturi la bănci
- 68 lei
- Datorii
- 1.281 lei
- Capitaluri
- -447 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.332 lei
- Venituri totale
- 2.332 lei
- Cheltuieli totale
- 3.211 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 879 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 919 lei
- Active imobilizate
- 138 lei
- Active circulante
- 789 lei
- Stocuri
- 777 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 12 lei
- Datorii
- 1.508 lei
- Capitaluri
- -581 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.203 lei
- Venituri totale
- 3.203 lei
- Cheltuieli totale
- 2.877 lei
- Profit brut
- 326 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 1.130 lei
- Active imobilizate
- 648 lei
- Active circulante
- 578 lei
- Stocuri
- 565 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 13 lei
- Datorii
- 2.018 lei
- Capitaluri
- -792 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.859 lei
- Venituri totale
- 3.859 lei
- Cheltuieli totale
- 3.579 lei
- Profit brut
- 280 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 216 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 648 lei
- Active circulante
- 1.903 lei
- Stocuri
- 1.674 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 229 lei
- Datorii
- 1.997 lei
- Capitaluri
- 554 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 13.749 lei
- Venituri totale
- 13.749 lei
- Cheltuieli totale
- 12.039 lei
- Profit brut
- 1.710 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 1.436 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 646 lei
- Active circulante
- 2.420 lei
- Stocuri
- 2.330 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 90 lei
- Datorii
- 1.292 lei
- Capitaluri
- 1.774 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 5211 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.1)
- 5212 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.1)
- 5231 · Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice (CAEN Rev.1)
- 5540 · Baruri (CAEN Rev.1)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2019
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2004
- Înmatriculare la registrul comerțului