MARIANGIULYA IMJM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Racșa, Comuna Racșa, înmatriculată la 20 iulie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- MARIANGIULYA IMJM S.R.L.
- CUI
- 42799745
- Nr. înmatriculare
- J30/567/2020
- EUID
- ROONRC.J30/567/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 iulie 2020
Sediu social
- Adresă
- RACȘA, nr. 343, Sat Racșa, Comuna Racșa, Satu Mare
- Localitate
- Sat Racșa, Comuna Racșa, Satu Mare
- Cod poștal
- 447224
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 13 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.07.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ŢIPLEA IOAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 361 din 432 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Satu Mare, peste 17% dintre firmele clasei. Locul 7.200 din 9.089 în tot județul, și locul 1.609 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 84%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 59.788 lei | -361.136 lei | 4 | 790.281 lei | 2.632.850 lei | -1.842.569 lei |
| 2024 | 374.009 lei | -562.545 lei | 5 | 1.175.955 lei | 2.657.388 lei | -1.481.433 lei |
| 2023 | 655.364 lei | -604.798 lei | 6 | 1.554.769 lei | 2.473.657 lei | -918.888 lei |
| 2022 | 1.720.977 lei | -22.381 lei | 9 | 1.560.392 lei | 1.874.482 lei | -314.090 lei |
| 2021 | 625.203 lei | -294.974 lei | 8 | 1.296.700 lei | 1.590.956 lei | -294.256 lei |
| 2020 | 241.325 lei | 518 lei | 5 | 980.085 lei | 979.367 lei | 718 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 59.788 lei
- Venituri totale
- 542.750 lei
- Cheltuieli totale
- 903.886 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 361.136 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 361.136 lei
- Active imobilizate
- 355.110 lei
- Active circulante
- 435.171 lei
- Stocuri
- 30.434 lei
- Creanțe
- 396.694 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.043 lei
- Datorii
- 2.632.850 lei
- Capitaluri
- -1.842.569 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 374.009 lei
- Venituri totale
- 562.079 lei
- Cheltuieli totale
- 1.124.624 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 562.545 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 562.545 lei
- Active imobilizate
- 749.254 lei
- Active circulante
- 426.701 lei
- Stocuri
- 15.345 lei
- Creanțe
- 358.053 lei
- Casa și conturi la bănci
- 53.303 lei
- Datorii
- 2.657.388 lei
- Capitaluri
- -1.481.433 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 655.364 lei
- Venituri totale
- 684.013 lei
- Cheltuieli totale
- 1.282.254 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 598.241 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 604.798 lei
- Active imobilizate
- 1.019.817 lei
- Active circulante
- 534.952 lei
- Stocuri
- 3.439 lei
- Creanțe
- 500.960 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.553 lei
- Datorii
- 2.473.657 lei
- Capitaluri
- -918.888 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.720.977 lei
- Venituri totale
- 1.726.592 lei
- Cheltuieli totale
- 1.731.740 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.148 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.381 lei
- Active imobilizate
- 1.059.782 lei
- Active circulante
- 500.610 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 288.459 lei
- Casa și conturi la bănci
- 212.151 lei
- Datorii
- 1.874.482 lei
- Capitaluri
- -314.090 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 625.203 lei
- Venituri totale
- 633.666 lei
- Cheltuieli totale
- 922.604 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 288.938 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 294.974 lei
- Active imobilizate
- 1.069.029 lei
- Active circulante
- 227.671 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 73.819 lei
- Casa și conturi la bănci
- 153.852 lei
- Datorii
- 1.590.956 lei
- Capitaluri
- -294.256 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 241.325 lei
- Venituri totale
- 241.325 lei
- Cheltuieli totale
- 238.453 lei
- Profit brut
- 2.872 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 518 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 767.700 lei
- Active circulante
- 212.385 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 180.875 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.510 lei
- Datorii
- 979.367 lei
- Capitaluri
- 718 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
Activități autorizate (CAEN)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului