MARIA DIGITAL CENTER S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Râmnicu Vâlcea, înmatriculată la 24 august 2020.
Identitate
- Denumire legală
- MARIA DIGITAL CENTER S.R.L.
- CUI
- 42958972
- Nr. înmatriculare
- J38/641/2020
- EUID
- ROONRC.J38/641/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 august 2020
Sediu social
- Adresă
- TRANDAFIRILOR, nr. 2, bl. C9, sc. A, et. 4, ap. 18, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Localitate
- Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Cod poștal
- 240078
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.08.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VOINEA IULIA-MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 16 din 30 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1812, județul Vâlcea, peste 50% dintre firmele clasei. Locul 5.367 din 9.337 în tot județul, și locul 2.509 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 18%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 151.947 lei | 41 lei | 2 | 245.213 lei | 118.269 lei | -14.031 lei |
| 2024 | 128.724 lei | -5.483 lei | 2 | 270.556 lei | 118.257 lei | -14.072 lei |
| 2023 | 18.133 lei | -5.531 lei | — | 292.780 lei | 309.620 lei | -8.590 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 151.947 lei
- Venituri totale
- 180.094 lei
- Cheltuieli totale
- 180.045 lei
- Profit brut
- 49 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 187.560 lei
- Active circulante
- 57.653 lei
- Stocuri
- 33.313 lei
- Creanțe
- 1.736 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.604 lei
- Datorii
- 118.269 lei
- Capitaluri
- -14.031 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 128.724 lei
- Venituri totale
- 159.584 lei
- Cheltuieli totale
- 165.067 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.483 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.483 lei
- Active imobilizate
- 225.499 lei
- Active circulante
- 45.057 lei
- Stocuri
- 21.993 lei
- Creanțe
- 13.552 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.512 lei
- Datorii
- 118.257 lei
- Capitaluri
- -14.072 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 18.133 lei
- Venituri totale
- 18.133 lei
- Cheltuieli totale
- 23.664 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.531 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.531 lei
- Active imobilizate
- 263.438 lei
- Active circulante
- 29.342 lei
- Stocuri
- 2.232 lei
- Creanțe
- 2.178 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.932 lei
- Datorii
- 309.620 lei
- Capitaluri
- -8.590 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2020
- Înmatriculare la registrul comerțului