MARGARIT CREATIV INC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 25 mai 2020.
Identitate
- Denumire legală
- MARGARIT CREATIV INC S.R.L.
- CUI
- 42533769
- Nr. înmatriculare
- J2020005397406
- EUID
- ROONRC.J2020005397406
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 mai 2020
Sediu social
- Adresă
- BINELUI, nr. 11-13, bl. A, et. 7, ap. 56, cam. 1, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 23 nov)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.05.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MĂRGĂRIT MIHAELA-CRISTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 855 din 1.556 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, municipiul București, peste 45% dintre firmele clasei. Locul 86.394 din 132.176 în tot județul, și locul 40.486 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 10%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 131.886 lei | 16.417 lei | 1 | 24.024 lei | 75.694 lei | -44.405 lei |
| 2024 | 119.382 lei | 3.364 lei | 1 | 20.213 lei | 81.036 lei | -60.823 lei |
| 2023 | 95.595 lei | -56.938 lei | 1 | 19.220 lei | 83.407 lei | -64.187 lei |
| 2022 | 1.410 lei | -7.449 lei | 1 | 2.759 lei | 10.008 lei | -7.249 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 131.886 lei
- Venituri totale
- 133.276 lei
- Cheltuieli totale
- 115.527 lei
- Profit brut
- 17.749 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.417 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.731 lei
- Active circulante
- 21.293 lei
- Stocuri
- 18.452 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.841 lei
- Datorii
- 75.694 lei
- Capitaluri
- -44.405 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 119.382 lei
- Venituri totale
- 119.936 lei
- Cheltuieli totale
- 115.372 lei
- Profit brut
- 4.564 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.364 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 20.213 lei
- Stocuri
- 15.376 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.837 lei
- Datorii
- 81.036 lei
- Capitaluri
- -60.823 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 95.595 lei
- Venituri totale
- 95.595 lei
- Cheltuieli totale
- 151.577 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 55.982 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 56.938 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.220 lei
- Stocuri
- 14.524 lei
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.496 lei
- Datorii
- 83.407 lei
- Capitaluri
- -64.187 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9621 · Activități de coafură și frizerie (CAEN Rev.3)
- 9622 · Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN Rev.3)
Coduri anterioare (1 din 1)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (Rev.2, recodificat în 9621, până la 2 sept)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (cel puțin din 10 septembrie 2021 → 7 octombrie 2022)
- funcțiune (8 iulie 2026 → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Reactivată fiscal de ANAF
2021
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2020
- Înmatriculare la registrul comerțului