MARFORESBODRIFIN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Rodna, Comuna Rodna, înmatriculată la 30 iunie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- MARFORESBODRIFIN S.R.L.
- CUI
- 44520927
- Nr. înmatriculare
- J2021000821066
- EUID
- ROONRC.J2021000821066
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 iunie 2021
Sediu social
- Adresă
- nr. 1259, Sat Rodna, Comuna Rodna, Bistrița-Năsăud
- Localitate
- Sat Rodna, Comuna Rodna, Bistrița-Năsăud
- Cod poștal
- 427245
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.06.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BODRIHEIC FLORIN-IONEL — administrator
- BODRIHEIC RODICA LENUȚA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 26 din 104 după cifra de afaceri în clasa CAEN 0220, județul Bistrița-Năsăud, peste 76% dintre firmele clasei. Locul 932 din 9.250 în tot județul, și locul 429 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 14%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.557.747 lei | 703.072 lei | 14 | 1.171.582 lei | 465.769 lei | 705.813 lei |
| 2024 | 2.239.042 lei | 548.766 lei | 14 | 881.844 lei | 332.598 lei | 549.246 lei |
| 2023 | 2.007.626 lei | 562.325 lei | 13 | 962.914 lei | 394.280 lei | 568.634 lei |
| 2022 | 708.001 lei | 162.398 lei | 7 | 281.757 lei | 75.408 lei | 206.349 lei |
| 2021 | 218.180 lei | 102.551 lei | 2 | 163.955 lei | 61.204 lei | 102.751 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.557.747 lei
- Venituri totale
- 2.886.198 lei
- Cheltuieli totale
- 2.048.932 lei
- Profit brut
- 837.266 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 703.072 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 508.250 lei
- Active circulante
- 663.332 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 457.374 lei
- Casa și conturi la bănci
- 205.958 lei
- Datorii
- 465.769 lei
- Capitaluri
- 705.813 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 14
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.239.042 lei
- Venituri totale
- 2.323.504 lei
- Cheltuieli totale
- 1.707.566 lei
- Profit brut
- 615.938 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 548.766 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 660.301 lei
- Active circulante
- 221.543 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 87.529 lei
- Casa și conturi la bănci
- 134.014 lei
- Datorii
- 332.598 lei
- Capitaluri
- 549.246 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 14
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.007.626 lei
- Venituri totale
- 2.085.407 lei
- Cheltuieli totale
- 1.503.005 lei
- Profit brut
- 582.402 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 562.325 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 653.199 lei
- Active circulante
- 309.715 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 28.786 lei
- Casa și conturi la bănci
- 280.929 lei
- Datorii
- 394.280 lei
- Capitaluri
- 568.634 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 13
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 708.001 lei
- Venituri totale
- 735.969 lei
- Cheltuieli totale
- 566.491 lei
- Profit brut
- 169.478 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 162.398 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 229.507 lei
- Active circulante
- 52.250 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 52.250 lei
- Datorii
- 75.408 lei
- Capitaluri
- 206.349 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 218.180 lei
- Venituri totale
- 218.180 lei
- Cheltuieli totale
- 113.447 lei
- Profit brut
- 104.733 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 102.551 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 123.751 lei
- Active circulante
- 40.204 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 40.204 lei
- Datorii
- 61.204 lei
- Capitaluri
- 102.751 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Contracte publice
- 8 contracte atribuite, de la o autoritate contractantă (2025) · valoare însumată de cel mult 226 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA8 atribuiri · cel mult 226 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Contract nr. 1390
Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
51.035 lei · REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA · CPV 77211100-3 · Licitatie deschisa
- Contract nr. 1391
Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
23.784 lei · REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA · CPV 77211100-3 · Licitatie deschisa
- Contract nr. 1392
Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
6.543 lei · REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA · CPV 77211100-3 · Licitatie deschisa
- Contract nr. 1393
Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
31.642 lei · REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA · CPV 77211100-3 · Licitatie deschisa
- Contract nr. 1390
Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
51.035 lei · REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA · CPV 77211100-3 · Licitatie deschisa
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 23 ianuarie 2025 și 23 ianuarie 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 0220 · Exploatarea forestieră (CAEN Rev.3)
- 0240 · Activități de servicii anexe silviculturii (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 7731 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului