MAREX TEHNIC SUPORT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Botoșani, înmatriculată la 18 mai 2018.
Identitate
- Denumire legală
- MAREX TEHNIC SUPORT S.R.L.
- CUI
- 39371438
- Nr. înmatriculare
- J2018000314070
- EUID
- ROONRC.J2018000314070
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 mai 2018
Sediu social
- Adresă
- MIHAI EMINESCU, nr. 7, et. 1, ap. 104, Municipiul Botoșani, Botoșani
- Localitate
- Municipiul Botoșani, Botoșani
- Cod poștal
- 710201
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.05.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PÎRLOG MARIUS-OVIDIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 19 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7120, județul Botoșani, peste 100% dintre firmele clasei. Locul 1.002 din 5.612 în tot județul, și locul 1.175 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 4%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.240.470 lei | 872.772 lei | 3 | 1.200.174 lei | 315.220 lei | 884.954 lei |
| 2024 | 1.197.687 lei | 967.094 lei | 3 | 1.777.273 lei | 798.091 lei | 979.182 lei |
| 2023 | 1.030.782 lei | 945.593 lei | 2 | 996.268 lei | 40.480 lei | 955.788 lei |
| 2022 | 772.123 lei | 697.581 lei | 2 | 734.934 lei | 27.347 lei | 707.587 lei |
| 2021 | 647.377 lei | 601.005 lei | 2 | 628.079 lei | 17.073 lei | 611.006 lei |
| 2020 | 530.045 lei | 483.934 lei | 2 | 521.671 lei | 27.736 lei | 493.935 lei |
| 2019 | 296.430 lei | 262.194 lei | 1 | 277.199 lei | 5.005 lei | 272.194 lei |
| 2018 | 265.021 lei | 241.935 lei | 1 | 255.771 lei | 3.836 lei | 251.935 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.240.470 lei
- Venituri totale
- 1.269.463 lei
- Cheltuieli totale
- 358.609 lei
- Profit brut
- 910.854 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 872.772 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1 lei
- Active circulante
- 1.200.173 lei
- Stocuri
- 95 lei
- Creanțe
- 885.191 lei
- Casa și conturi la bănci
- 314.887 lei
- Datorii
- 315.220 lei
- Capitaluri
- 884.954 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.197.687 lei
- Venituri totale
- 1.223.527 lei
- Cheltuieli totale
- 221.563 lei
- Profit brut
- 1.001.964 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 967.094 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1 lei
- Active circulante
- 1.777.272 lei
- Stocuri
- 95 lei
- Creanțe
- 920.878 lei
- Casa și conturi la bănci
- 856.299 lei
- Datorii
- 798.091 lei
- Capitaluri
- 979.182 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.030.782 lei
- Venituri totale
- 1.046.895 lei
- Cheltuieli totale
- 91.566 lei
- Profit brut
- 955.329 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 945.593 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1 lei
- Active circulante
- 996.267 lei
- Stocuri
- 95 lei
- Creanțe
- 175.689 lei
- Casa și conturi la bănci
- 820.483 lei
- Datorii
- 40.480 lei
- Capitaluri
- 955.788 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Contracte publice
- 59 de cumpărături directe, de la 22 de autorități contractante (2021–2026) · valoare însumată de cel mult 309 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- MUNICIPIUL BOTOSANI2 atribuiri · cel mult 101 mii lei
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BOTOSANI3 atribuiri · cel mult 41 mii lei
- FILARMONICA GEORGE ENESCU BOTOSANI9 atribuiri · cel mult 25 mii lei
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani4 atribuiri · cel mult 25 mii lei
- Casa de Asigurari de Sanatate Botosani5 atribuiri · cel mult 21 mii lei
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL BOTOSANI5 atribuiri · cel mult 16 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă2 loturi
Instruirea angajatilor in domeniul SU
2.500 lei · FILARMONICA GEORGE ENESCU BOTOSANI · CPV 71621000-7 Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
- Cumpărare directă
SUPRAVEGHERE SI VERIFICARE TEHNICA ISCIR-RSVTI
5.600 lei · Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani · CPV 71350000-6 Servicii stiintifice si tehnice in inginerie (Rev.2)
- Cumpărare directă
Supraveghere și verificare tehnică - domeniul ISCIR-RSVTI pt luna mai 2026
1.400 lei · INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL BOTOSANI · CPV 71350000-6 Servicii stiintifice si tehnice in inginerie (Rev.2)
- Cumpărare directă
Supraveghere și verificare tehnică în utlizarea instalațiilor/echipamentelor - domeniul ISCIR-RSVTI
1.360 lei · PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL BOTOSANI · CPV 71350000-6 Servicii stiintifice si tehnice in inginerie (Rev.2)
- Cumpărare directă
Supraveghere și verificare tehnică în utlizarea instalațiilor/echipamentelor - pt luna aprilie 2026
1.400 lei · INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL BOTOSANI · CPV 71350000-6 Servicii stiintifice si tehnice in inginerie (Rev.2)
Clasamentul contractelor publice din Botoșani →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 4 ianuarie 2021 și 24 iunie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului