MARCO MĂDĂLINA LOGISTIC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Obârșia Nouă, Comuna Obârșia, înmatriculată la 23 noiembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- MARCO MĂDĂLINA LOGISTIC S.R.L.
- CUI
- 47228723
- Nr. înmatriculare
- J2022001258286
- EUID
- ROONRC.J2022001258286
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 noiembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- DECEBAL, nr. 17, Sat Obârșia Nouă, Comuna Obârșia, Olt
- Localitate
- Sat Obârșia Nouă, Comuna Obârșia, Olt
- Cod poștal
- 237288
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.11.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MARCU CONSTANTIN-FLORIN — administrator
- MARCU MARIA-MĂDĂLINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 76 din 506 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Olt, peste 85% dintre firmele clasei. Locul 1.199 din 8.181 în tot județul, și locul 3.005 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 228%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.554.034 lei | 193.740 lei | 1 | 494.026 lei | 377.418 lei | 116.608 lei |
| 2024 | 473.266 lei | 2.475 lei | 1 | 331.597 lei | 408.874 lei | -77.277 lei |
| 2023 | 347.168 lei | -79.145 lei | 1 | 150.633 lei | 230.384 lei | -79.751 lei |
| 2022 | — | -1.606 lei | 1 | 189.214 lei | 189.820 lei | -606 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.554.034 lei
- Venituri totale
- 1.559.323 lei
- Cheltuieli totale
- 1.330.689 lei
- Profit brut
- 228.634 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 193.740 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 68.165 lei
- Active circulante
- 425.861 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 241.070 lei
- Casa și conturi la bănci
- 184.791 lei
- Datorii
- 377.418 lei
- Capitaluri
- 116.608 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 473.266 lei
- Venituri totale
- 474.006 lei
- Cheltuieli totale
- 466.709 lei
- Profit brut
- 7.297 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.475 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 81.168 lei
- Active circulante
- 250.429 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 225.548 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.881 lei
- Datorii
- 408.874 lei
- Capitaluri
- -77.277 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 347.168 lei
- Venituri totale
- 352.480 lei
- Cheltuieli totale
- 428.153 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 75.673 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 79.145 lei
- Active imobilizate
- 120.129 lei
- Active circulante
- 30.504 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.540 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.964 lei
- Datorii
- 230.384 lei
- Capitaluri
- -79.751 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.3)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN Rev.3)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor (CAEN Rev.3)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea (CAEN Rev.3)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice (CAEN Rev.3)
- 4755 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
Coduri anterioare (1 din 1)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (Rev.2, recodificat în 4941, până la 2 sept)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului