MARCO CLASS INVEST S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Petroșani, înmatriculată la 18 septembrie 2013.
Identitate
- Denumire legală
- MARCO CLASS INVEST S.R.L.
- CUI
- 32255770
- Nr. înmatriculare
- J20/864/2013
- EUID
- ROONRC.J20/864/2013
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 septembrie 2013
Sediu social
- Adresă
- 1 DECEMBRIE 1918, bl. 103, sc. 1, et. Parter, ap. 5, Municipiul Petroșani, Hunedoara
- Localitate
- Municipiul Petroșani, Hunedoara
- Cod poștal
- 332019
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.09.2013
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Obligații fiscale restante (ANAF)
Compania figurează în lista publicată de ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante la data de 30 iunie 2026, cu un total de 617.197 lei.
- Obligații principale
- 377.201 lei
- Accesorii (dobânzi și penalități)
- 239.996 lei
- Din care contestate
- 0 lei
Defalcare pe bugete
| Buget | Principale | Accesorii | Contestate |
|---|---|---|---|
| Bugetul de stat | 338.106 lei | 233.573 lei | — |
| Bugetul asigurărilor sociale de stat | 27.925 lei | 4.551 lei | — |
| Bugetul asigurărilor pentru șomaj | — | — | — |
| Fondul național unic de asigurări sociale de sănătate | 11.170 lei | 1.872 lei | — |
Lista ANAF cuprinde doar obligațiile restante peste pragurile legale (art. 162 din Codul de procedură fiscală), așa cum erau înregistrate la data de 30 iunie 2026 și neachitate până la publicare. Între timp sumele pot fi achitate, eșalonate sau contestate.
Clasamentul restanțelor fiscale din Hunedoara →
Sursa: ANAF, lista obligațiilor fiscale restante la 30 iunie 2026, preluată la 2 sept.
Reprezentanți
- BUDAY MAGDALENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Hunedoara.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -147.065 lei | 1 | 240.933 lei | 646.753 lei | -405.820 lei |
| 2024 | 57.000 lei | -161.320 lei | 1 | 273.372 lei | 532.127 lei | -258.755 lei |
| 2023 | 579.000 lei | -97.675 lei | 1 | 492.954 lei | 590.389 lei | -97.435 lei |
| 2022 | 540.650 lei | 380.350 lei | 1 | 1.988.472 lei | 153.410 lei | 1.835.062 lei |
| 2021 | 787.800 lei | 658.750 lei | 1 | 1.621.394 lei | 146.682 lei | 1.474.712 lei |
| 2020 | 401.239 lei | 308.069 lei | 1 | 1.074.752 lei | 198.791 lei | 875.961 lei |
| 2019 | 537.554 lei | 347.479 lei | 0 | 831.000 lei | 183.108 lei | 647.892 lei |
| 2018 | 692.890 lei | 596.932 lei | 0 | 1.498.345 lei | 302.932 lei | 1.195.413 lei |
| 2017 | 442.875 lei | 331.225 lei | 0 | 782.884 lei | 184.403 lei | 598.481 lei |
| 2016 | 130.950 lei | -3.464 lei | 2 | 592.159 lei | 197.084 lei | 395.075 lei |
| 2015 | 645.775 lei | 253.908 lei | 3 | 548.378 lei | 149.839 lei | 398.539 lei |
| 2014 | 246.894 lei | 146.699 lei | 3 | 171.903 lei | 27.272 lei | 144.631 lei |
| 2013 | 0 lei | -2.268 lei | 1 | 865 lei | 2.933 lei | -2.068 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 1 lei
- Cheltuieli totale
- 147.066 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 147.065 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 147.065 lei
- Active imobilizate
- 200.002 lei
- Active circulante
- 40.931 lei
- Stocuri
- 6.319 lei
- Creanțe
- 30.841 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.771 lei
- Datorii
- 646.753 lei
- Capitaluri
- -405.820 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 57.000 lei
- Venituri totale
- 57.000 lei
- Cheltuieli totale
- 217.750 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 160.750 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 161.320 lei
- Active imobilizate
- 211.673 lei
- Active circulante
- 61.699 lei
- Stocuri
- 6.319 lei
- Creanțe
- 49.719 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.661 lei
- Datorii
- 532.127 lei
- Capitaluri
- -258.755 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 579.000 lei
- Venituri totale
- 602.001 lei
- Cheltuieli totale
- 693.655 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 91.654 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 97.675 lei
- Active imobilizate
- 260.786 lei
- Active circulante
- 232.168 lei
- Stocuri
- 6.319 lei
- Creanțe
- 86.869 lei
- Casa și conturi la bănci
- 138.980 lei
- Datorii
- 590.389 lei
- Capitaluri
- -97.435 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 540.650 lei
- Venituri totale
- 540.652 lei
- Cheltuieli totale
- 148.842 lei
- Profit brut
- 391.810 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 380.350 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 184.595 lei
- Active circulante
- 1.803.877 lei
- Stocuri
- 303.453 lei
- Creanțe
- 239.925 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.260.499 lei
- Datorii
- 153.410 lei
- Capitaluri
- 1.835.062 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 787.800 lei
- Venituri totale
- 787.801 lei
- Cheltuieli totale
- 105.889 lei
- Profit brut
- 681.912 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 658.750 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 110.143 lei
- Active circulante
- 1.511.251 lei
- Stocuri
- 274.067 lei
- Creanțe
- 237.647 lei
- Casa și conturi la bănci
- 999.537 lei
- Datorii
- 146.682 lei
- Capitaluri
- 1.474.712 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 401.239 lei
- Venituri totale
- 401.239 lei
- Cheltuieli totale
- 81.784 lei
- Profit brut
- 319.455 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 308.069 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 138.594 lei
- Active circulante
- 936.158 lei
- Stocuri
- 236.547 lei
- Creanțe
- 234.058 lei
- Casa și conturi la bănci
- 465.553 lei
- Datorii
- 198.791 lei
- Capitaluri
- 875.961 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 537.554 lei
- Venituri totale
- 537.554 lei
- Cheltuieli totale
- 173.969 lei
- Profit brut
- 363.585 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 347.479 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 178.152 lei
- Active circulante
- 652.848 lei
- Stocuri
- 214.758 lei
- Creanțe
- 230.584 lei
- Casa și conturi la bănci
- 207.506 lei
- Datorii
- 183.108 lei
- Capitaluri
- 647.892 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 692.890 lei
- Venituri totale
- 692.892 lei
- Cheltuieli totale
- 75.173 lei
- Profit brut
- 617.719 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 596.932 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 216.195 lei
- Active circulante
- 1.282.150 lei
- Stocuri
- 201.388 lei
- Creanțe
- 315.609 lei
- Casa și conturi la bănci
- 765.153 lei
- Datorii
- 302.932 lei
- Capitaluri
- 1.195.413 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 442.875 lei
- Venituri totale
- 442.875 lei
- Cheltuieli totale
- 98.364 lei
- Profit brut
- 344.511 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 331.225 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 81.652 lei
- Active circulante
- 701.232 lei
- Stocuri
- 174.961 lei
- Creanțe
- 259.311 lei
- Casa și conturi la bănci
- 266.960 lei
- Datorii
- 184.403 lei
- Capitaluri
- 598.481 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 130.950 lei
- Venituri totale
- 135.278 lei
- Cheltuieli totale
- 134.216 lei
- Profit brut
- 1.062 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.464 lei
- Active imobilizate
- 88.148 lei
- Active circulante
- 504.011 lei
- Stocuri
- 140.064 lei
- Creanțe
- 363.898 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49 lei
- Datorii
- 197.084 lei
- Capitaluri
- 395.075 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 645.775 lei
- Venituri totale
- 669.267 lei
- Cheltuieli totale
- 362.366 lei
- Profit brut
- 306.901 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 253.908 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 62.164 lei
- Active circulante
- 486.214 lei
- Stocuri
- 97.457 lei
- Creanțe
- 306.682 lei
- Casa și conturi la bănci
- 82.075 lei
- Datorii
- 149.839 lei
- Capitaluri
- 398.539 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 246.894 lei
- Venituri totale
- 247.074 lei
- Cheltuieli totale
- 92.963 lei
- Profit brut
- 154.111 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 146.699 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 38.624 lei
- Active circulante
- 133.279 lei
- Stocuri
- 33.084 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 100.195 lei
- Datorii
- 27.272 lei
- Capitaluri
- 144.631 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.268 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.268 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.268 lei
- Active imobilizate
- 667 lei
- Active circulante
- 198 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 198 lei
- Datorii
- 2.933 lei
- Capitaluri
- -2.068 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Nicio activitate autorizată în instantaneul curent.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înregistrare în scopuri de TVA
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Înregistrări mai vechi (1)
2013
- Înmatriculare la registrul comerțului