Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

MARAT WINERY S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 21 ianuarie 2022.

Identitate

Denumire legală
MARAT WINERY S.R.L.
CUI
45509706
Nr. înmatriculare
J40/1024/2022
EUID
ROONRC.J40/1024/2022
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
21 ianuarie 2022

Sediu social

Adresă
SFÂNTUL ILIE, nr. 5, et. 4, ap. 4.2, București Sectorul 4, București
Localitate
București Sectorul 4, București
Cod poștal
40114

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 mar)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
da
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 21.01.2022
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • PIȚIGĂ-CRAINIC CĂTĂLIN-HORAȚIU — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
02022: fără date2023: fără date2024: 0 lei2025: fără date2022202320242025
Rezultat net
0-12 mii lei2022: -2 mii lei2023: -10 mii lei2024: -12 mii lei2025: -5 mii lei2022202320242025

Poziție în sector

Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025-4.632 lei200.696 lei104.209 lei-4.432 lei
20240 lei-12.070 lei179.144 lei102.173 lei-23.948 lei
2023-10.326 lei143.502 lei91.039 lei-11.878 lei
2022-1.752 lei13.872 lei15.424 lei-1.552 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
12.724 lei
Cheltuieli totale
17.356 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
4.632 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
4.632 lei
Active imobilizate
161.258 lei
Active circulante
39.438 lei
Stocuri
Creanțe
12.439 lei
Casa și conturi la bănci
26.999 lei
Datorii
104.209 lei
Capitaluri
-4.432 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
0 lei
Venituri totale
52.635 lei
Cheltuieli totale
64.705 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
12.070 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
12.070 lei
Active imobilizate
125.760 lei
Active circulante
53.384 lei
Stocuri
0 lei
Creanțe
10.322 lei
Casa și conturi la bănci
43.062 lei
Datorii
102.173 lei
Capitaluri
-23.948 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
67.667 lei
Cheltuieli totale
77.993 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
10.326 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
10.326 lei
Active imobilizate
74.080 lei
Active circulante
69.422 lei
Stocuri
Creanțe
7.126 lei
Casa și conturi la bănci
62.296 lei
Datorii
91.039 lei
Capitaluri
-11.878 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
12.506 lei
Cheltuieli totale
14.258 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
1.752 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
1.752 lei
Active imobilizate
11.510 lei
Active circulante
2.362 lei
Stocuri
Creanțe
1.472 lei
Casa și conturi la bănci
890 lei
Datorii
15.424 lei
Capitaluri
-1.552 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
    • Înregistrare în scopuri de TVA
    • Înmatriculare la registrul comerțului