MARALE CONSULTING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Gilău, Comuna Gilău, înmatriculată la 25 iunie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- MARALE CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 41310327
- Nr. înmatriculare
- J12/2606/2019
- EUID
- ROONRC.J12/2606/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 iunie 2019
Sediu social
- Adresă
- GILĂU, nr. 1321A, Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj
- Localitate
- Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj
- Cod poștal
- 407310
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.06.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SIMIONCA MARIUS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.128 din 1.307 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4120, județul Cluj, peste 14% dintre firmele clasei. Locul 37.175 din 42.438 în tot județul, și locul 13.034 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 76%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20.800 lei | 504 lei | 1 | 14.822 lei | 200 lei | 15.353 lei |
| 2024 | 85.040 lei | 5.504 lei | 1 | 19.822 lei | 4.997 lei | 14.825 lei |
| 2023 | 59.250 lei | -6.632 lei | 1 | 15.626 lei | 5.218 lei | 10.408 lei |
| 2022 | 49.386 lei | 25.015 lei | 1 | 30.207 lei | 1.210 lei | 28.997 lei |
| 2021 | 25.465 lei | 3.742 lei | — | 4.297 lei | 315 lei | 3.982 lei |
| 2020 | 23.190 lei | 14.177 lei | — | 14.559 lei | 142 lei | 14.417 lei |
| 2019 | 7.750 lei | 1.053 lei | — | 2.446 lei | 1.193 lei | 1.253 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.800 lei
- Venituri totale
- 20.800 lei
- Cheltuieli totale
- 19.814 lei
- Profit brut
- 986 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 504 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.822 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 322 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.500 lei
- Datorii
- 200 lei
- Capitaluri
- 15.353 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 85.040 lei
- Venituri totale
- 85.040 lei
- Cheltuieli totale
- 78.728 lei
- Profit brut
- 6.312 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.504 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.822 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 19.822 lei
- Datorii
- 4.997 lei
- Capitaluri
- 14.825 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 59.250 lei
- Venituri totale
- 59.250 lei
- Cheltuieli totale
- 65.378 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.128 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.632 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.626 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 15.626 lei
- Datorii
- 5.218 lei
- Capitaluri
- 10.408 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
Sunt afișate primele 24 din 27 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului