MAR' IS CLIMA INVEST SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Buftea, Oraș Buftea, înmatriculată la 9 februarie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- MAR' IS CLIMA INVEST SRL
- CUI
- 37010780
- Nr. înmatriculare
- J2017000371230
- EUID
- ROONRC.J2017000371230
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 februarie 2017
Sediu social
- Adresă
- CONSTRUCTORULUI, nr. 7, bl. 18, sc. A, et. 3, ap. 16, Camera 1, Loc. Buftea, Oraș Buftea, Ilfov
- Localitate
- Loc. Buftea, Oraș Buftea, Ilfov
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 9 iul)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.02.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ISPAS MIHAELA-CRISTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Ilfov.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 12.976 lei | 983.264 lei | -970.288 lei |
| 2024 | — | -375 lei | — | 13.976 lei | 984.264 lei | -970.288 lei |
| 2023 | — | -1.100 lei | — | 38.315 lei | 1.008.229 lei | -969.914 lei |
| 2022 | — | -112.273 lei | 3 | 9.416 lei | 978.229 lei | -968.813 lei |
| 2021 | — | -323.022 lei | 8 | 10.315 lei | 866.855 lei | -856.540 lei |
| 2020 | 9.027 lei | -317.181 lei | 8 | 10.316 lei | 543.834 lei | -533.518 lei |
| 2019 | — | -229.878 lei | 6 | 64.289 lei | 280.626 lei | -216.337 lei |
| 2018 | 160.196 lei | 10.719 lei | 6 | 64.289 lei | 50.748 lei | 13.541 lei |
| 2017 | 42.944 lei | 2.622 lei | 3 | 12.519 lei | 9.697 lei | 2.822 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.976 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.027 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.949 lei
- Datorii
- 983.264 lei
- Capitaluri
- -970.288 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 375 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 375 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 375 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 13.976 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.027 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.949 lei
- Datorii
- 984.264 lei
- Capitaluri
- -970.288 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.100 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.100 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.100 lei
- Active imobilizate
- 375 lei
- Active circulante
- 37.940 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.027 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.913 lei
- Datorii
- 1.008.229 lei
- Capitaluri
- -969.914 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 112.273 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 112.273 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 112.273 lei
- Active imobilizate
- 375 lei
- Active circulante
- 9.041 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.027 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14 lei
- Datorii
- 978.229 lei
- Capitaluri
- -968.813 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 323.022 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 323.022 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 323.022 lei
- Active imobilizate
- 375 lei
- Active circulante
- 9.940 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.026 lei
- Casa și conturi la bănci
- 914 lei
- Datorii
- 866.855 lei
- Capitaluri
- -856.540 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.027 lei
- Venituri totale
- 9.027 lei
- Cheltuieli totale
- 326.127 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 317.100 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 317.181 lei
- Active imobilizate
- 375 lei
- Active circulante
- 9.941 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.027 lei
- Casa și conturi la bănci
- 914 lei
- Datorii
- 543.834 lei
- Capitaluri
- -533.518 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 229.878 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 229.878 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 229.878 lei
- Active imobilizate
- 375 lei
- Active circulante
- 63.914 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 63.914 lei
- Datorii
- 280.626 lei
- Capitaluri
- -216.337 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 160.196 lei
- Venituri totale
- 160.333 lei
- Cheltuieli totale
- 148.355 lei
- Profit brut
- 11.978 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.719 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 375 lei
- Active circulante
- 63.914 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 63.914 lei
- Datorii
- 50.748 lei
- Capitaluri
- 13.541 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 42.944 lei
- Venituri totale
- 42.944 lei
- Cheltuieli totale
- 39.893 lei
- Profit brut
- 3.051 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.622 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 496 lei
- Active circulante
- 12.023 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 12.023 lei
- Datorii
- 9.697 lei
- Capitaluri
- 2.822 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului