MAP HOLDINGS WORLDWIDE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 23 iunie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- MAP HOLDINGS WORLDWIDE S.R.L.
- CUI
- 46358180
- Nr. înmatriculare
- J2022011984407
- EUID
- ROONRC.J2022011984407
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 iunie 2022
Sediu social
- Adresă
- ORȘOVA, nr. 111, CAMERA 1, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- da (din 19 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.06.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PETROVICI MIHNEA-ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 678.859 lei | 240.708 lei | 1 | 3.280.550 lei | 2.133.134 lei | 1.147.416 lei |
| 2023 | — | -206.210 lei | 1 | 2.966.169 lei | 2.059.461 lei | 906.708 lei |
| 2022 | 1.647.807 lei | 1.552.718 lei | 1 | 3.348.489 lei | 1.795.571 lei | 1.552.918 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 678.859 lei
- Venituri totale
- 2.134.614 lei
- Cheltuieli totale
- 1.829.868 lei
- Profit brut
- 304.746 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 240.708 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 414.167 lei
- Active circulante
- 2.866.383 lei
- Stocuri
- 478.552 lei
- Creanțe
- 963.738 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.424.093 lei
- Datorii
- 2.133.134 lei
- Capitaluri
- 1.147.416 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 937.270 lei
- Cheltuieli totale
- 1.134.107 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 196.837 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 206.210 lei
- Active imobilizate
- 1.482.540 lei
- Active circulante
- 1.483.629 lei
- Stocuri
- 18.782 lei
- Creanțe
- 56.571 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.408.276 lei
- Datorii
- 2.059.461 lei
- Capitaluri
- 906.708 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.647.807 lei
- Venituri totale
- 1.647.807 lei
- Cheltuieli totale
- 68.789 lei
- Profit brut
- 1.579.018 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.552.718 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.227.206 lei
- Active circulante
- 1.121.283 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.121.283 lei
- Datorii
- 1.795.571 lei
- Capitaluri
- 1.552.918 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.3)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului