MAO-TOP COSMETIC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Bragadiru, înmatriculată la 5 mai 2020.
Identitate
- Denumire legală
- MAO-TOP COSMETIC S.R.L.
- CUI
- 42478966
- Nr. înmatriculare
- J2020001630233
- EUID
- ROONRC.J2020001630233
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 mai 2020
Sediu social
- Adresă
- CLINCENI, nr. 121, Construcția C1, parter, camera 1, Oraș Bragadiru, Ilfov
- Localitate
- Oraș Bragadiru, Ilfov
- Cod poștal
- 77025
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.05.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SZATMARI VASILICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 73 din 120 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9622, județul Ilfov, peste 40% dintre firmele clasei. Locul 34.271 din 40.375 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 19%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31.982 lei | 11.274 lei | — | 30.989 lei | 507 lei | 30.482 lei |
| 2024 | 26.794 lei | 3.429 lei | — | 31.100 lei | 1.336 lei | 29.764 lei |
| 2023 | 23.539 lei | 10.571 lei | — | 36.667 lei | 432 lei | 36.335 lei |
| 2022 | 21.924 lei | 11.033 lei | — | 25.859 lei | 178 lei | 25.764 lei |
| 2021 | 25.201 lei | 15.090 lei | — | 14.826 lei | 174 lei | 14.731 lei |
| 2020 | 3.980 lei | -558 lei | — | 1.642 lei | 2.000 lei | -358 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.982 lei
- Venituri totale
- 31.982 lei
- Cheltuieli totale
- 18.551 lei
- Profit brut
- 13.431 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.274 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.475 lei
- Active circulante
- 27.514 lei
- Stocuri
- 5 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 27.509 lei
- Datorii
- 507 lei
- Capitaluri
- 30.482 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.794 lei
- Venituri totale
- 26.794 lei
- Cheltuieli totale
- 22.712 lei
- Profit brut
- 4.082 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.429 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.170 lei
- Active circulante
- 26.930 lei
- Stocuri
- 4 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 26.926 lei
- Datorii
- 1.336 lei
- Capitaluri
- 29.764 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.539 lei
- Venituri totale
- 23.539 lei
- Cheltuieli totale
- 10.955 lei
- Profit brut
- 12.584 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.571 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 36.667 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 36.667 lei
- Datorii
- 432 lei
- Capitaluri
- 36.335 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 9621 · Activități de coafură și frizerie (CAEN Rev.3)
- 9622 · Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN Rev.3)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului