MAO BARBER SHOP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 12 iulie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- MAO BARBER SHOP S.R.L.
- CUI
- 50362481
- Nr. înmatriculare
- J2024013727406
- EUID
- ROONRC.J2024013727406
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 iulie 2024
Sediu social
- Adresă
- LAVANDEI, nr. 1, bl. P34, sc. 3, et. 4, ap. 48, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
Contact
- Telefon
- 0722 669 299
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 26 martie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.07.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ȚANGULEA OLIVER-COSTEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.174 din 1.563 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, municipiul București, peste 25% dintre firmele clasei. Locul 103.304 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 462%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 60.590 lei | 21.915 lei | — | 19.239 lei | 1.311 lei | 17.928 lei |
| 2024 | 10.785 lei | -4.087 lei | — | 4.079 lei | 8.066 lei | -3.987 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 2 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 60.590 lei
- Venituri totale
- 60.590 lei
- Cheltuieli totale
- 34.600 lei
- Profit brut
- 25.990 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.915 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.239 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 19.239 lei
- Datorii
- 1.311 lei
- Capitaluri
- 17.928 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.785 lei
- Venituri totale
- 10.785 lei
- Cheltuieli totale
- 14.872 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.087 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.087 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.079 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.079 lei
- Datorii
- 8.066 lei
- Capitaluri
- -3.987 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 9621 · Activități de coafură și frizerie (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului